Empik #premieraonline

Kiedy:
5 sierpień 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-08-05T18:00:00+02:00
2021-08-05T20:00:00+02:00

Kamil Bednarek po czterech latach powraca z nową płytą. Premierowy materiał, zebrany na albumie „Inaczej”, fani usłyszą już 6 sierpnia. Natomiast dzień wcześniej, 5 sierpnia, będą mieli okazję zadać piosenkarzowi pytania. Artysta będzie bohaterem wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online, podczas którego zdradzi, jakie niespodzianki przyszykował dla słuchaczy.

„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji artysty. Bednarek stara się odpowiedzieć na wiele pytań, niekiedy bardzo trudnych, które nurtowały go w ostatnich miesiącach. Krążek powstał we współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. Co ciekawe, nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Nowe wydawnictwo promują single „Bądź przy mnie”, „Wojownik światła” czy „pull up”, które tuż po premierze uzyskały status platyny i złota.

– „Inaczej” to kolejny etap mojej muzycznej podróży, podczas której wciąż uczę się czegoś nowego i pozwalam sobie na odkrywanie i łączenie nieznanych mi wcześniej gatunków muzycznych. Wspólnie z Jankiem Smoczyńskim staraliśmy się, aby brzmiała nowocześnie, zaskakiwała formą, a przede wszystkim brzmiała „inaczej” niż wszystkie albumy, które dotychczas wydałem. Bądźcie ze mną w tej dźwiękowej ekspedycji i przeżywajcie ją całą wrażliwością, jaką w sobie macie – – zachęca Kamil Bednarek.

Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Interaktywna transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Na wirtualne spotkanie z artystą zapraszają Empik wraz z Going., e-Muzyka oraz Space Records. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik