Empik #premieraonline

Kiedy:
13 sierpień 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-08-13T18:00:00+02:00
2021-08-13T20:00:00+02:00

Czesław Mozil i Przemek Corso – piątek, 13 sierpnia, godz. 18:00

Niecodzienne połączenie niezwykłej książki i fantastycznego koncertu z serii CZESŁAW ŚPIEWA SOLO ACT – w wykonaniu uwielbianego przez fanów polsko-duńskiego artysty, byłego jurora i wiecznego marzyciela, Czesława Mozila. Całość uzupełniona ekskluzywnymi materiałami wideo, czyli tytułowymi POCZTÓWKAMI. Do czytania, do pobrania! Autorzy, Czesław Mozil oraz Przemek Corso, w rozmowie z Katarzyną Borowiecką zdradzą kulisy pracy nad publikacją „Czesław Mozil. Pocztówki z pandemii” (Wydawnictwo Świat Książki).
 
Tytuł ten stanowi słodko-gorzką opowieść o najdziwniejszym roku dla branży rozrywkowej i koncertowej w Polsce (oraz na całym świecie), opisaną z perspektywy muzyka i jego współpracowników. A to wszystko w formie wnikliwych, przeplatających się ze sobą rozmów, przepełnionych ciekawostkami, nadzwyczajnymi spostrzeżeniami i niezachwianą pewnością, że mimo wszystko lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii.
 
Dzięki tej książce dowiesz się: jak to jest możliwe, że jakiś Chińczyk zjadł nietoperza, a rok później z tego powodu Bracia Golec dostali 2 miliony złotych. Jak to jest po latach w branży muzycznej przenieść się do Internetu i dlaczego ta cała „sieć” to naprawdę okropne miejsce. Że osoby niepełnosprawne, w odróżnieniu od nas, lockdown mają przez całe życie. Dlaczego wróżki i wróżbici zaczęli się domagać wsparcia od Państwa… mimo tego, że mogli przecież wszystko przewidzieć! A przede wszystkim – jak ulotne i przewrotne może być życie!
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik