Empik #premieraonline

Kiedy:
12 sierpień 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-08-12T18:00:00+02:00
2021-08-12T20:00:00+02:00

Jakub Porada – czwartek, 12 sierpnia, godz. 18:00

Autor, podróżnik, dziennikarz telewizyjny i radiowy Jakub Porada, w najnowszej książce „Dasz radę. Przewodnik na trudne czasy” (Wydawnictwo Kompania Mediowa) radzi, jak podróżować za grosze, nigdy się nie nudzić, znaleźć czas na rozwijanie pasji i odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój. Na podstawie prywatnych historii, odniesień do własnych doświadczeń, w łatwy i barwny sposób pomaga odnaleźć potencjał i drogę do lepszego życia. O nowej książce opowie w rozmowie z Katarzyną Borowiecką.
 
Jak sprawić, żeby chciało się chcieć? Jeśli potrzebujesz pozytywnego kopa, dzięki któremu zaczniesz rozwijać swoje pasje, uczyć się języków obcych, a nawet czytać jedną książkę dziennie – nie zwlekaj i weź się do lektury! Ta książka, pełna osobistych porad, z których można korzystać garściami, jest dla każdego, niezależnie od wieku i grubości portfela. To proste! Zasługujesz na radość z życia, poznanie nowych rzeczy i poczucie sukcesu z osiągnięcia wyznaczonych celów, a także – na ekstrakasę. Wszystko to jest w zasięgu twoich możliwości.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik