Empik #premieryonline

Kiedy:
5 maj 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-05-05T18:00:00+02:00
2021-05-05T20:00:00+02:00

Beata Kozidrak, 5 maja 2021, godz. 18:00

Beata Kozidrak, jakiej świat jeszcze nie poznał

Liderka legendarnego Bajmu, charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów łączących pokolenia hitów, gwiazda wielkiego formatu – taką Beatę Kozidrak znają wszyscy. Teraz artystka odsłania zupełnie nową twarz.
 
Piosenkarka zapowiedziała wydanie autobiograficznej książki „Beata. Gorąca krew” (Wydawnictwo Agora) w lutym, podczas gali Bestsellerów Empiku 2020. Tytuł trafia wreszcie w ręce fanów, którzy od dawna czekali, aby poznać tę fascynującą historię z perspektywy jej głównej bohaterki.
 
Czytelnicy odkryją opowieść o dziewczynie z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i niezachwianej wierze w siebie, niemal z dnia na dzień zostaje ulubienicą milionów słuchaczy.
 
Książka opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty Kozidrak, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię”, po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte dotąd znaczenia. Artystka dzieli się również swoimi wspomnieniami z podróży po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki. Odsłania także swoją codzienność, do której dostępu nie mieli nawet podążający za nią krok w krok paparazzi.
 
Książka trafi do fanów w dniu urodzin Beaty Kozidrak, 4 maja. Dzień później artystka weźmie udział w Premierze online Empiku, podczas której zdradzi, co skłoniło ją do napisania autobiografii, a także podzieli się jeszcze większą liczbą anegdot ze swojego pełnego zaskakujących zdarzeń życia. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom, a w trakcie każdej z nich internauci mają możliwość zadawania gościom pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne:Empik