Wystartowała platforma Nowe Horyzonty VOD

Wystartowała platforma VOD Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty

Na otwarcie platforma oferuje ponad 200 różnych tytułów, w tym kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych propozycji dla młodego widza. Wszystkie filmy zostały pogrupowane w kilku sekcjach tematycznych (m.in. Portrety kobiet w ogniu; Mistrzynie, mistrzowie czy Niehollywoodzkie Oscary).

Na dobry początek najświeższe tytuły z sekcji Nowości – m.in. „Metamorfozę ptaków” Catariny Vasconcelos – laureata ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty, „Dau. Natasza” Ilyi Khrzhanovskiego i Jekateriny Oertel, „Nasz czas” Carlosa Reygadasa czy „Matthias i Maxime” Xaviera Dolana.

Tytuły dostępne w ofercie NH VOD zostały wybrane przez doświadczone kuratorki i kuratorów, którzy od lat przygotowują program wydarzeń Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, selekcjonując filmy z najważniejszych festiwali na świecie.

Także tytuły sygnowane przez Kino Dzieci to selekcja najlepszych filmów dla młodego widza, które były prezentowane i nagradzane na światowych festiwalach, m.in. na Berlinale czy Cinekid.

Na stronie nowehoryzonty.pl/vod należy wybrać film, założyć darmowe konto (lub zalogować się na istniejące w serwisie nowehoryzonty.pl) i wykupić dostęp.

Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo wystarczy zapłacić 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk Oglądaj). Zakup pojedynczego dostępu jest możliwy bezpośrednio na stronie każdego z filmów.

Platforma oferuje na start specjalną ofertę: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów.

Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł. Wszystkie tytuły objęte promocją są specjalnie oznaczone na platformie NH VOD

Oferta NH VOD będzie się stale powiększać. Nowe tytuły pojawią się w katalogu już 12 marca. 

Gutek Film/Zdjęcie główne: Gutek Film