94. Gala wręczenia Oscarów w Canal + online

94. Gala wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej® będzie transmitowana w nocy z 27 na 28 marca na antenie CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Po zeszłorocznej zmianie lokalizacji, w tym roku ceremonia wraca do Dolby Theatre at Hollywood & Highland Center i będzie pokazywana na żywo przez ABC na terenie USA oraz przez ponad 200 lokalnych telewizji na całym świecie.
 
Wzorem lat ubiegłych, w Polsce 94. Galę Oscarową będzie można obejrzeć wyłącznie w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 
Podobnie jak w zeszłym roku studio oscarowe na CANAL+ PREMIUM poprowadzą wybitni znawcy filmu: dziennikarka i felietonistka, prowadząca program AKTUALNOŚCI FILMOWE+ w CANAL+ – Karolina Korwin Piotrowska oraz Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy i prezenter, prowadzący KINO MÓWI w Ale kino+ i współprowadzący AKTUALNOŚCI FILMOWYCH+.
 
Transmisja z gali, którą otworzy o godz. 2:00 półgodzinna relacja z czerwonego dywanu, potrwa do godz. 5:00. W Oscarową noc nagrodzone zostaną  23 kategorie.
 
Wśród tegorocznych nominacji mamy też polskich przedstawicieli – Tadeusza Łysiaka za krótkometrażowy film „Sukienka” (premiera w CANAL+ PREMIUM 27.03) oraz Janusza Kamińskiego za zdjęcia do „West Side Story”.
 
Transmisja z 94. gali wręczenia Oscarów® na żywo 28 marca, od godz. 2:00 tylko w CANAL+ PREMIUM i w serwisie CANAL+ online.

Canal Plus/Zdjęcie główne: Canal Plus