Disney+ dostępny na telewizorach LG SMART TV w kolejnych krajach

Aplikacja Disney+ jest już dostępna na telewizorach LG SMART TV w ponad czterdziestu nowych krajach i terytoriach w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. Kolejni posiadacze telewizorów LG z systemem webOS z 2017 r. lub nowszym mogą komfortowo oglądać w jednym serwisie najlepsze filmy i programy z wytwórni Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic i Star.

Aby cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie oferuje usługa Disney+, klienci LG po kliknięciu ikony Disney+ w aplikacji LG Home Launcher lub naciśnięciu przycisku Disney+ na pilocie LG Magic mogą wybrać rodzaj subskrypcji i rozpocząć oglądanie ulubionych programów.

Płynnie zintegrowana z platformą webOS aplikacja Disney+ na telewizorach LG zapewnia komfortową obsługę i szereg najwyższej jakości treści, które trafią w różnorodne gusta i zainteresowania widzów.

Disney+ to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu treści na żądanie: setek programów Disney+ Originals, tysięcy odcinków z ogromnej biblioteki The Walt Disney Company oraz rosnącej oferty ekskluzywnej, autorskiej rozrywki. Filmy fabularne, programy telewizyjne, filmy krótkometrażowe i dokumentalne zostały podzielone na kategorie (z możliwością wyszukiwania interesujących materiałów) i są dostępne do oglądania na dużym ekranie w domu.

Dzięki wielu produkcjom należącym do Disneya, w tym Marvel Cinematic Universe i Star Wars, na abonentów czeka szeroki wachlarz treści do odkrycia. Disney+ przygotował dla nich wiele atrakcyjnych propozycji, na przykład Obi-Wan Kenobi czy takie produkcje Marvel Studios jak Ms. Marvel, The Kardashians i wiele innych.
 
 
LG/Zdjęcie główne: LG