Medytacje dla każdego w Storytel

Tego lata Storytel poprowadzi słuchaczy i słuchaczki w podróż do wnętrza ich samych. Seria medytacji „Wewnętrzna harmonia” Madaleny Yogi to idealny sposób na letni relaks.

Zamknijcie oczy. Wyobraźcie sobie, że jesteście tu sami. Cisza. Pustka. Wy. Wokół delikatnie zaczynają narastać dźwięki. Najpierw słyszycie szum drzew. Potem śpiewnie odzywają się ptaki, wiatr gładzi liście i trawy. To oddycha Kampinos.

Do muzyki przyrody dołączają melodie wygrywane na instrumentach. Poznajecie magicznie odzywający się handpan i delikatne niczym krople deszczu dźwięki mis kryształowych. Bierzecie głęboki wdech. I wydech. A teraz wyobraźcie sobie, że wcale nie musicie sobie tego wyobrażać.

Seria „Wewnętrzna harmonia” to medytacje dla każdego, na każdą porę dnia czy nastrój. Od Porannej koncentracji, która ma przygotować umysł do spokojnego i efektywnego rozpoczęcia dnia, poprzez Skupienie na tu i teraz, pozwalające na odcięcie się od przeszłości i przyszłości, a w efekcie redukowanie zmartwień, po jogę Nidrę, zwaną „jogą snu”, umożliwiającą głęboką relaksację i osiągnięcie stanu świadomego snu.

Wśród dostępnych w aplikacji Storytel pięciu medytacji, prowadzonych przez Madalene Yogę, każdy znajdzie taką, która najlepiej pasować będzie do indywidualnego nastroju i trybu życia.

Storytel/Zdjęcie główne: Storytel