GONET.TV wprowadza nowy, ekonomiczny pakiet

Platforma GONET uruchamia niskokosztową ofertę GONET.TV MINI. Pakiet aktualnie obejmuje dostęp do 25 stacji telewizyjnych na żywo przez internet i blisko 400 filmów z biblioteki VOD, bez konieczności podpisywania umowy.

Nowy pakiet zawiera również możliwość nagrywania do 10 audycji oraz oglądania programów TV z archiwum do 3 dni wstecz. Pierwszy miesiąc korzystania kosztuje zaledwie 1 zł, a kolejne tylko 9,90 zł za miesiąc.

GONET.TV, jeden z liderów rynku OTT TV w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej, wprowadza do swojej oferty nowy, ekonomiczny pakiet GONET.TV MINI. Obejmuje on możliwość oglądania, bez podpisywania długofalowej umowy, 25 kanałów telewizyjnych na żywo, 392 filmów na żądanie, a także słuchania 34,5 tysiąca stacji radiowych w najniższej na rynku cenie tj. 1 zł za pierwszy miesiąc oraz 9,9 zł za każdy kolejny miesiąc.

W ofercie MINI, dostępne są m.in. następujące stacje TV na żywo: Polsat, TVN, TVP 1, TVP 2, TV Puls, TV4, Antena TV, Tele 5, Polonia 1, Zoom TV, Filmax, Stopklatka TV, Jazz, Power TV, Home TV, Adventure TV czy NASA TV. Wszystkie stacje GONET.TV MINI można sprawdzić tutaj.

W nowym pakiecie w jakości HD dostępnych jest obecnie 12 stacji telewizyjnych. Nowa oferta będzie rozbudowywana, stąd już niedługo ogólna liczba kanałów, jak i stacji w najlepszej jakości, zostanie zwiększona w tym pakiecie.

GONET.TV jako jedyna platforma, umożliwia oglądania TV na żywo i programów w jakości HD przy łączu o niskiej prędkości, tj. 3 Mb/s przez dowolne urządzenie, które ma dostęp do internetu.

W przypadku pakietu GONET.TV MINI, serwis oferuje bezpłatne nagrywanie i przechowywanie programów do 10 dni, odtwarzanie programów czy audycji TV do 3 dni wstecz, a także ich pauzowania i przewijanie w czasie oglądania na komputerze, urządzeniach mobilnych i telewizorze.

Warto także dodać, że dzięki swojej mobilności GONET.TV daje klientom możliwość oglądania polskich kanałów TV na żywo także za granicą, na terenie całej Unii Europejskiej, np. w trakcie urlopu lub wyjazdu służbowego.

GONET.TV