WP Pilot rozszerza ofertę dla kibiców sportów walki

W najbliższą sobotę rozpocznie się transmisja gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław. Użytkownicy WP Pilot, kupując dostęp do gali otrzymają także możliwość oglądania ponad 50 kanałów TV przez miesiąc.

Tego wieczoru dojdzie do starcia o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej: Szymon Bajor podejmie Bartosza Szewczyka. O emocje widzów zadbają też Mateusza Rębecki, Cezary Oleksiejczuk i Dominika Zadory.

Dostęp do Gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław i Pakietu Starter Plus na 30 dni wyniesie 35 zł.

Od kilku lat nieustannie rozwijamy ofertę płatnych wydarzeń sportowych (Pay Per View). Po transmisjach gal EFM, ACA, czy Kick Boxing Night proponujemy teraz użytkownikom WP Pilota niezwykle pasjonującą galę bokserską z udziałem kluczowych zawodników FEN 37 i jednocześnie ponad50 kanałów telewizyjnych. Tak, aby po niezwykle intensywnym wydarzeniu sportowym nasi abonenci mogli uspokoić sportowe emocje, oglądając kanały TV na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu – mówi Marcin Malicki, Prezes WP Pilot.

W sobotę, 27 listopada od godziny 19:00 we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się 37 gala FEN: ENERGA Fight Night Wrocław. Fani sztuk walki zobaczą aż 10 pojedynków w klatce. Walką wieczoru będzie starcie o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej. Powalczą o niego były mistrz PLMMA w wadze ciężkiej Szymon Bajor (22-9, 10 KO) i Bartosz Szewczyk (3-0, 3 KO), który zastąpił kontuzjowanego Adama Wieczorka.

Na FEN 37 planowane są również inne starcia w tym pomiędzy Mateuszem Rębeckim i Arkadiy Osipyanem, o należący do Polaka pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej. W drugiej mistrzowskiej walce niepokonany w FEN Mateusz „Chińczyk” Rębecki (13-1, 8 KO) zmierzy się z debiutujący pod szyldem FEN, zwycięzcą ostatnich siedmiu starć, Arkadiyem Osipyanem (7-2, 3 KO).

Stawką tego pojedynku będzie należący do Polaka pas kategorii lekkiej.

Rękawice skrzyżują także Dominika Zadory z Anatolijem Hunanyanem o pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Cezary Oleksiejczuk podejmie natomiast Aiguna Akhmedova, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii do 77 kilogramów.

WP Pilot dostępny jest obecnie na takich systemach  i urządzeniach  jak Android, iOS, Tizien, na LG Smart TV, Samsung tv, Android TV, Chromcast. Fire TV będzie kolejną platformą, na której dostępna będzie aplikacja z dostępem na żywo do ponad 120 kanałów TV. 

WP Pilot to nie tylko unikalna platforma TV w świecie wirtualnym z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych, ale to także miejsce dla prawdziwych kibiców sportowych. Tutaj spotykają się fani piłki nożnej, F1, żużla, futsalu czy sportów walki. W WP Pilot dostępne są kanały sportowe grupy Eleven Sports.

Grupa WP/Zdjęcie główne: Adobe Stock