10 premier Player Original do końca 2023 roku

Platforma ogłosiła, że przez najbliższe półtora roku powstanie 10 seriali pod marką Player Original. Wśród planowanych tytułów znajdą się gorące premiery oraz wyczekiwane przez użytkowników kontynuacje.

Po udanym sezonie i  pięciu premierach produkcji Player Original od stycznia najpopularniejszy serwis lokalny w Polsce przygotowuje się na kolejne uderzenie.
 
Do końca 2023 r. platforma planuje wyprodukować przynajmniej 10 serialowych premier. Nie zabraknie zupełnie nowych pozycji, jak również kontynuacji tych, które podbiły serca klientów Playera.
 
Wśród najbliższych, zapowiedzianych już premier znajdują się: „Szadź 3” już w serwisie, „Skazana 2” – premiera 15 listopada oraz nowość „Mój agent” już  w grudniu. W kolejce produkcyjnej czekają m.in. serial inspirowany kryminałem Katarzyny Puzyńskiej „Motylek” oraz spin off „Skazanej”.

Player niezmiennie dobrym serialem stoi. Inwestujemy w najlepsze treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o adaptacje zagranicznych scenariuszy, ekranizacje książkowych bestsellerów, czy historie oryginalne autorstwa działu fabularnego TVN Warner Bros. Discovery. Seriale pod marką Player Original są wisienką na torcie dla naszych użytkowników, którzy doceniają dobre i jakościowe produkcje. Niezmiernie cieszę się, że w najbliższych miesiącach biblioteka Player Original powiększy się przynajmniej o 10 premier. To dowód na to, że rośniemy i nie ustajemy w wysiłkach, by nasi widzowie nie mogli oderwać oczu od ekranu — mówi Maciej Gozdowski, szef player.pl. 

WarnerBros.Discovery