FlixClassic − platforma VOD z klasykami kina dostępna w LG Smart TV

Platforma VOD FlixClassic, która pozwala poznać i odkryć na nowo klasykę kinematografii z całego świata jest już dostępna jako aplikacja na LG Smart TV. Trwają prace nad Apple TV i Android TV. 

Miłośnicy kina mogą już korzystać z aplikacji FlixClassic na telewizorach LG. Od sierpnia platforma z klasykami kina jest także dostępna na Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen.

Twórcy platformy rozpoczęli już pracę nad udostępnieniem serwisu na Apple TV i Android TV.

Dostajemy wiele pytań o Apple TV i Android TV od naszych widzów i osób zainteresowanych dostępem do biblioteki FlixClassic. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i stawiamy na dalszy rozwój platformy. Wkrótce miłośnicy klasyków kinowych będą mogli cieszyć się nowymi, dogodnymi dla siebie, możliwościami korzystania z serwisu − podkreśla Marcin Machnio, współtwórca platformy.

Na FlixClassic znajduje się obecnie ponad 330 filmów − od wielkich klasyków do kina kultowego i klasy B. Co tydzień wielbiciele kinematografii mogą cieszyć się nowymi tytułami starannie dobranymi przez Miłosza Stelmacha, kuratora programowego platformy.

Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.  

FlixClassic/Zdjęcie główne: FlixClassic