Nowa Biblioteka Wideo WP Pilot

Od początku września WP Pilot udostępniła swoim użytkownikom nową funkcjonalność – bibliotekę filmów, seriali, programów rozrywkowych, rozgrywek sportowych, a także bajek dla najmłodszych. Widzowie otrzymują dostęp do materiałów wideo z kanałów, które zawarte są w posiadanych przez nich pakietach.

Użytkownicy, którzy nie zdążyli obejrzeć swojego ulubionego programu na żywo, mogą teraz nadrobić zaległości. Taką możliwość daje biblioteka wideo WP Pilot. Funkcjonalność jest dostępna w przeglądarkach, a także w aplikacji na wybranych telewizorach.

Biblioteka WP Pilot to również bogata baza kultowych filmów i seriali, które już dawno otrzymały status klasyków. Znajdują się tam m.in. takie kategorie jak: komedie, kryminały, a także co tydzień aktualizowane kategorie redakcyjne. Podpowiedzi na bieżąco widzowie znajdą w zakładce TOP 10.

Jest to projekt, którego ukończenia nie mogliśmy się doczekać już od dłuższego czasu. Nareszcie nasi użytkownicy będą mogli na spokojnie, bez sprawdzania programu TV obejrzeć swoje programy z ramówki telewizyjnej – nie tylko gdzie chcą, jak chcą, ale również o dowolnej porze – mówi Marcin Malicki, szef WP Pilota.

Usługa jest dostępna dla wszystkich widzów posiadających odpowiednie pakiety serwisu WP Pilot, np. użytkownik, który ma pakiet Eleven Sports otrzymuje dostęp do meczów i rozgrywek sportowych emitowanych w tych kanałach.

Materiały w Bibliotece WP Pilot będą ograniczone czasowo. W przeglądarkach internetowych użytkownicy otrzymali również możliwość cofania programów, do dwóch godzin od początku emisji.

Nowe funkcjonalności w usłudze, takie jak możliwość cofania programów, do dwóch godzin od godziny emisji przeglądarkach internetowych, a także opcja cofnięcia się do wybranej pozycji z ramówki bezpośrednio z poziomu programu TV na danym kanale będą pojawiać się w kolejnych tygodniach.

WP/Zdjęcie główne: WP