Outside TV, nowy serwis sportowy wystartował

W dniu wczorajszym swoją premierę miał nowy serwis VOD z treściami sportowymi Outside TV. Serwis oferuje dużą kolekcję pełnometrażowych filmów z całego świata prezentujących sporty ekstramalne.

Co możemy obejrzeć za 4,99$ miesięcznie? Między innymi historie najwybitniejszych sportowców z tej dziedziny sportu, piękne zdjęcia, rejestracje z ciekawych i niebezpiecznych podróży. Miłośnicy skateboardingu, surfingu, snowboardu, motocrossu, jazdy ekstramalnej na rowerach, wspinaczki wysokogórskiej i wiele innych dziedzin znajdą w serwisie wiele inspiracji.

Serwis powstał we współpracy z Amazonem, który dysponuje ogromną biblioteką materiałów wideo. Rob Faris, dyrektor generalny serwisu dodaje „To wyjątkowa kolekcja materiałów od najlepszych na świecie twórców i sportowców, którzy przekraczają granice tego, co niemożliwe. Zobowiązaliśmy się do oferowania najlepszych materiałów w kategorii sportów ekstramalnych i cieszymy się że możemy pokazać ciekawe historie szerszej publiczności”.

Oto kilka wybranych tytułów udostępnionych na premierę serwisu: View From a Blue Moon (surfing), We are Blood (skateboard), Paradise Waits (snowboard), Action Figures, Flying Dagger (latanie w wingsuit), Supertramps:Thailand (podróże bez mapy).

Na koniec chyba najsmutniejsza wiadomość, serwis jak na razie dostępny na terenie Stanów Zjednoczonych.

Komentarze są wyłączone.