LG zaoferuje klientom Apple TV+ bezpłatny trzymiesięczny okres próbny

Pierwsza tego typu oferta dla posiadaczy LG Smart TV na całym świecie – przez trzy miesiące będą mogli bezpłatnie oglądać oryginalne treści Apple

Od 15 listopada posiadacze telewizorów LG Smart w ponad osiemdziesięciu krajach, w tym również w Polsce, będą mogli korzystać z Apple TV+ za darmo przez pierwsze trzy miesiące.

Promocja dotyczy wszystkich modeli LG Smart TV 2016-2021, 8K i 4K i jest dostępna dla osób, które zarejestrują się w promocji Apple TV+ do 13 lutego 2022 roku**. Aby skorzystać z oferty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w sklepie LG Content Store lub kliknąć baner reklamowy Apple TV+ w menu głównym LG TV.

Apple TV+, dostępne we wszystkich telewizorach LG Smart, to pierwsza w pełni oryginalna usługa subskrypcji wideo i miejsce dla najbardziej pomysłowych twórców, oferująca wielokrotnie nagradzaną i inspirującą linię oryginalnych seriali i filmów.
 
Między innymi przebojowy serial komediowy Ted Lasso, z Jasonem Sudeikisem w roli głównej, The Morning Show z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon oraz epicka, budująca swój świat saga Fundacja, która jest pierwszą ekranizacją kultowej serii powieści Isaaca Asimova. Nowe tytuły debiutujące w tym tygodniu to Dr Brain, pierwszy koreańskojęzyczny serial oryginalny oparty na popularnym koreańskim webtoonie autorstwa Hongjacga oraz Finch, będący kontynuacją światowego hitu na Apple TV+ – Greyhound, w którym główną rolę gra Tom Hanks.
 
Aby zapewnić maksymalną przyjemność z oglądania programów Apple TV+, telewizory LG Smart są wyposażone w najlepsze w swojej klasie technologie obrazu i dźwięku. Telewizory LG obsługują technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, dzięki czemu zapewniają najlepszą jakość obrazu i dźwięku podczas odtwarzania treści Apple TV+ przygotowanych w najnowocześniejszych technologiach Dolby.
 
Wygodę oglądania różnych produkcji na telewizorach z 2018 roku i nowszych dodatkowo zwiększa pilot LG Magic – sprawia, że nawigacja i wybór treści w Apple TV+ są niezwykle intuicyjne i łatwe. Widzowie mogą wskazywać, klikać i przewijać za pomocą kontrolera reagującego na ruch lub używać poleceń głosowych za pomocą wbudowanego mikrofonu, aby szybko wyszukiwać, odkrywać i oglądać różnorodne treści w popularnym na całym świecie serwisie streamingowym firmy Apple.
 
LG