Polsat i TV4 w ofercie Canal+ Online

12 września do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online dołączyły ogólnodostępne kanały Polsat i TV4.

Kanały będą dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet.
 
CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące godzin seriali i filmów na życzenie oraz sport i informacje na żywo na kanałach telewizyjnych. W serwisie można zobaczyć m.in. najlepsze oryginalne produkcje CANAL+, takie jak „Minuta Ciszy”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król” czy „Żmijowisko”.
 
Z CANAL+ online można przeżywać również największe sportowe emocje na żywo, oglądając mecze PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), Ligue 1, PGE Ekstraligi, NBA czy śledzić sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA.
 
Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z osobą towarzyszącą.
 
CANAL+ online oferuje dostęp do pakietu CANAL+, w którym można znaleźć wspomniane wyżej oryginalne produkcje CANAL+ oraz tysiące godzin seriali, filmów, dokumentów i najlepszy sport na żywo w cenie 49 zł miesięcznie.
Ofertę pakietu uzupełnia dostęp do kanałów na żywo, wśród których subskrybenci znajdą teraz również kanały Polsat i TV4.
 
Od niedawna do oferty CANAL+ online wprowadzono również nowy pakiet CANAL+ seriale i filmy, który za 29 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do tej samej oferty treści na żądanie i na żywo co pakiet podstawowy, ale z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych. Tym sposobem osoby nie zainteresowane sportem mogą płacić mniej. Pakiet CANAL+ oraz CANAL+ seriale i filmy są dostępne w ofertach łączonych z HBO i Netflix.
 
Kanały Polsat i TV4 nie będą dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu CANAL+ za pośrednictwem innych operatorów.
 
Canal +