Netflix. Lista kwietniowych premier.

SERIALE 

3%: Sezon 2 (27/4/2018) Podczas gdy kolejny proces zbliża się wielkimi krokami, organizacja The Cause chce ostatecznie przechytrzyć system, a Michele wplątuje się w niebezpieczeństwo.

Dope: Sezon 2 (20/4/2018) Wojna narkotykowa nigdy się nie kończy. Kamera podąża w ślad za przemytnikami, narkomanami i stróżami prawa, przemierzając stan Indiana, Karaiby, ulice Detroit i Atlanty.

Fastest Car: Sezon 1 (6/4/2018) W każdym odcinku trzy podrasowane „zwykłe” samochody stają w szranki z najbardziej pożądanymi samochodami świata.

Happy!: Sezon 1 (26/4/2018) Były policjant, a obecnie płatny morderca, myśli że traci rozum, kiedy kreskówkowy jednorożec, którego nie widzi nikt poza nim, każe mu uratować dziewczynkę porwaną przez Świętego Mikołaja.

Dom z papieru: Część 2 (6/4/2018) Policja jest coraz bliżej odkrycia tożsamości Profesora, a zerwany kontakt z grupą przestępców doprowadza do buntu i aresztowania jednego ze złodziei.

Zagubieni w kosmosie: Sezon 1 (13/4/2018) Powrót legendarnego serialu science fiction z lat 60. Gdy Ziemia pogrąża się w kryzysie, Robinsonowie wyruszają w kosmos, aby zapisać nowy rozdział w historii ludzkości.

Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman: JAY-Z (6/4/2018) Dave dostaje lekcję od Jaya-Z na temat zajawki, kultury hip-hop i wymiaru sprawiedliwości, a nowo zdobytą wiedzą dzieli się z producentem Rickiem Rubinem w jego studiu w Malibu.

Superstition: Sezon 1 (29/4/2018) Rodzina grabarzy z nadprzyrodzonymi powiązaniami oferuje „opiekę w życiu pozagrobowym” klientom, którzy doświadczyli śmierci nie z tego świata.

Alienista: Sezon 1 (19/4/2018) Nowy Jork, rok 1896. Doktor Laszlo Kreizel wpada na trop seryjnego zabójcy i wraz z reporterem Johnem Moorem, policjantką Sarą Howard oraz bliźniakami Marcusem i Luciusem  starają się rozwiązać straszliwą zagadkę.

The Letdown: Sezon 1 (21/4/2018) Audrey, matka dwumiesięcznego malucha, dołącza do grupy wsparcia dla świeżo upieczonych rodziców, gdzie spotyka paru dziwaków mierzących się z różnymi wyzwaniami i życiowymi zmianami.

Troja: Upadek miasta: Sezon 1 (6/4/2018) Poszukując kobiety obiecanej mu przez Afrodytę, pasterz Parys odkrywa swoją prawdziwą tożsamość i zakochuje się w Helenie Trojańskiej, a tym samym daje początek Wojnie Trojańskiej.

 OGLĄDAJ CO TYDZIEŃ NA NETFLIX

Black Lightning: Sezon 1 (3/4/2018) Emerytowany stróż prawa rezygnuje z ciepłej i spokojnej posady dyrektora szkoły i powraca, aby walczyć z przestępczością w swojej społeczności na ulicach Nowego Orleanu.

Dynastia: Sezon 1 (7/4/2018) Podczas gdy do rodziny dołączają coraz to nowe twarze, klany Carringtonowów i Colbych walczą o władzę nad fortuną – i losami swoich dzieci.

Riverdale: Sezon 2 (19/4/2018) Zabójstwo Jasona Blossoma ujawniło ponurą stronę pozornie spokojnego Riverdale, w sezonie drugim natomiast strzelanina, w której ranny zostaje Fred Andrews sprawia, że całe miasto pogrąża się w całkowitej ciemności.

Shadowhunters: The Mortal Instruments: Sezon 3 (4/4/2018) Shadowhuntersi mierzą się ze zmianami w życiu osobistym, podczas gdy demon Lilith szuka sposobu na przywrócenie do życia jej „ukochanego chłopca” Jonathana.

The Joel McHale Show with Joel McHale (1/4/2018) Najświeższe newsy, popkultura, media społecznościowe, oryginalne filmy i wiele więcej – wszystko to zobaczycie podczas nowego, cotygodniowego programu komediowego Joela McHale’a.

FILMY TYLKO NA NETFLIX

6 balonów (6/4/2018) Film o wydarzeniach jednej nocy: kobieta przemierza ulice Los Angeles w poszukiwaniu kliniki odwykowej w towarzystwie brata-heroinisty i jego dwuletniej córki

Amator (6/4/2018) 14-letni geniusz koszykówki próbuje wpasować się w nową drużynę, po tym jak na światło dzienne wychodzi film z jego udziałem. Film w reżyserii Ryana Koo.

Candy Jar (27/4/2018) Introwertyczna licealistka z robotniczej rodziny zakochuje się w bogatym przeciwniku z klubu dyskusyjnego i zdaje sobie sprawę, że łączy ją z nim więcej niż przypuszczała.

Come Sunday (13/4/2018) Oparta na faktach historia światowej sławy pastora Carltona Pearsona, który ryzykuje wszystko, kwestionując nauki kościoła i zyskujeopinię heretyka naszych czasów.

Ziomalki (20/4/2018) Komedia o blaskach i cieniach okresu dorastania. Dwa tygodnie przed zakończeniem nauki w liceum cztery przyjaciółki rozmawiają o stracie i czekających je życiowych zmianach.

Nie jestem łatwy (13/4/2018) Bezwstydny szowinista pada ofiarą własnych metod, gdy budzi się w świecie zdominowanym przez kobiety i wdaje się w konflikt z silną pisarką.

Kodachrome (20/4/2018) Umierający fotograf i skłócony z nim syn, zarządzający firmą muzyczną, próbują naprawić swoje relacje podczas wyprawy do ostatniego zakładu wywołującego klisze Kodachrome.

Orbiter 9 (6/4/2018) Kobieta, która całe życie spędziła samotnie na statku kosmicznym, zakochuje się w inżynierze, który przewraca do góry nogami jej świat.

Pickpockets (12/4/2018) Trójka młodych, aspirujących złodziei dowiaduje się od mistrza podstępu i oszustwa, jaką cenę trzeba zapłacić za sukces w tym fachu.

Psychokineza (25/4/2018) Niespodziewanie obdarzony nadprzyrodzonymi mocami ojciec rodziny wyrusza na pomoc dawno niewidzianej córce, która ryzykuje utratę wszystkiego, na co w życiu pracowała.

4 kompania (6/4/2018) W pełnym przemocy świecie meksykańskiego więzienia lat 70. młody skazaniec dołącza do drużyny piłki nożnej, która stoi na straży uczciwości w walce ze skorumpowaną administracją.

Weselny tydzień (27/4/2018) Komedia w reżyserii Roberta Smigela, z udziałem Adama Sandlera i Chrisa Rocka. Film pokazuje historię i perypetie dwóch ojców na tydzień przed ślubem swoich dzieci.

KOMEDIE 

Fary Is the New Black (3/4/2018) Fary, komediowy geniusz rodem z Francji, używa ciętego humoru, by zaserwować widowni dynamiczne, dalekie od politycznej poprawności show, bogate we wszystko – od tekstów na podryw po niewybredne żarty.

Greg Davies: You Magnificent Beast (10/4/2018) Stand-up, w którym brytyjski komik Greg Davies sięga pamięcią do najgorszych randek, wpadek przy goleniu, żartów swojego ojca i innych historii.

Kevin James: Never Don’t Give Up (24/4/2018) Gwiazdor komedii Kevin James opowiada o ojcostwie, spotkaniach z fanami, lodach i innych sprawach, powracając po długiej nieobecności na stand-upową scenę.

The Honeymoon Stand Up Special: Collection (17/4/2018) Zbliżające się macierzyństwo to dla Natashy Leggero i Moshego Kashera świetny powód do żartów – w trzech odcinkach swojego programu poruszają temat rodziny, związków i nie tylko!

DOKUMENTY 

Bobby Kennedy na prezydenta (27/4/2018) Serial dokumentalny bierze pod lupę „fenomen Bobby’ego”, który zdominował lata 60. XX wieku. Przedstawia także historię człowieka, którego śmierć w opinii wielu osób była największą stratą tamtej niespokojnej epoki i  odciska swoje piętno także obecnie.

Chef’s Table: Desery (13/4/2018) W tym sezonie w menu królują desery: czterech uznanych cukierników serwuje dekadenckie słodkości, proponuje odważne połączenia smakowe i opowiada historie o walce i zwycięstwie.

Mercury 13 (20/4/2018) Czołowymi postaciami tego filmu dokumentalnego są kobiety, które w 1961 r. poddawano badaniom przygotowującym do lotów kosmicznych, a których marzenia spełzły na niczym, gdy okazało się, że członkami załogi zostali wyłącznie mężczyźni.

Ram Dass – Powrót do domu (6/4/2018) Ram Dass, przywódca duchowy i ikona lat 60., rozmyśla o życiu i śmierci w swoim domu na Maui 20 lat po wylewie, który całkiem odmienił jego życie.

The Rachel Divide (27/4/2018) Dokument przedstawiający aktywistkę Rachel Dolezal, której historia zapoczątkowała debatę na temat rasy i tożsamości.

DLA DZIECI 

Mali agenci: Kluczowa misja: Sezon 1 (20/4/2018) Co się dzieje, gdy dorośli szpiedzy nie podołają swoim zadaniom? Wtedy do akcji wkraczają młodzi bohaterowie Juni i Carmen Cortez, którzy muszą pokonać S.W.A.M.P.

Dzieciak rządzi: Znowu w grze: Sezon 1 (6/4/2018) Z niewielkim wsparciem brata i pomocnika Tima, szef bobas stara się pogodzić życie rodzinne z pracą w centrali Baby Corp.

Magiczny autobus znów rusza w trasę: Sezon 2 (13/4/2018) Magiczny szkolny autobus zatrzymuje się na wszystkich przystankach, zabierając Panią Frizzle i jej klasę na szczyt góry makaronu – i w sam środek słońca!

The New Legends of Monkey: Sezon 1 (27/4/2018) Waleczna dziewczynka uwalnia Króla Małp – boga przed laty zaklętego w kamień – aby odnaleźć siedem świętych zwojów i uratować świat przed złem.

ANIME 

Aggretsuko: Sezon 1 (20/4/2018) Retsuko to 25-letnia ruda panda, która pracuje jako sekretarka w księgowości firmy handlowej w Tokio. Marzy tylko o tym, żeby zrobić, co do niej należy i przetrwać kolejny dzień. Ale kiedy emocje rosną i poziom frustracji sięga zenitu, rozładowuje stres, śpiewając death metal.

Wakfu: Sezon 3 (1/4/2018) Kiedy tajemnicza gildia wyrusza w pogoń za dziećmi Percedala, Yugo i jego przyjaciele rozpoczynają brawurową misję ratunkową.

Źródło: Netflix