Wszystkie odcinki serialu KLANGOR dostępne już teraz online

Serial KLANGOR – najnowsza produkcja CANAL+ ORIGINAL – jest w całości dostępny w CANAL+ online. Wszystkie osiem odcinków mozna już teraz oglądać na canalplus.com. 

Jeżeli nie możesz oderwać się od serialu i tłumiąc głos rozsądku odpalasz na laptopie odcinek za odcinkiem – to uprawiasz binge-watching. Wraz z zachodzącą od lat zmianą sposobu konsumpcji mediów, zjawisko to staje się coraz bardziej popularne. W taki sposób seriale lubi oglądać chociażby Arkadiusz Jakubik, odtwórca głównej roli Rafała Wejmana w serialu KLANGOR.

Wolę poczekać, aż stacja, czy portal wrzucą cały serial, żebym to ja decydował kiedy powinienem sobie zrobić przerwę w oglądaniu. Jeśli serial trzyma w napięciu, potrafię zobaczyć cały sezon ciurkiem, przeklinając samego siebie i patrząc na zegarek. Zdarzało mi się, że zarwałem noc dla świetnego serialu – Arkadiusz Jakubik w wywiadzie dla To&Owo.

Wszyscy, którzy tak jak znany aktor nie są w stanie przyjmować serialu w wydzielonych dawkach, po jednym odcinku, mają teraz możliwość obejrzenia KLANGORU za jednym zamachem! Intrygująca fabuła osnuta wokół zaginięcia nastolatki na pewno okaże się na tyle wciągająca, że wielu widzów nie spocznie, nim nie pozna rozwiązania zagadki.

Serial KLANGOR spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem zbierając pochlebne opinie dziennikarzy.

Określany był jako „ciekawie się zapowiadający, „przyciągający świetną obsadą”, „z imponującymi zdjęciami”, „intrygujący”. W recenzjach pierwszych odcinków podkreślano, że widz bardzo szybko „wsiąka” w historię opowiadaną w serialu i ma ochotę sięgnąć po kolejny odcinek.

Zimny, mroczny, klimatyczny. KLANGOR pokazuje, jak dobry może być polski serial. (…) Serial znakomicie radzi sobie z ukazaniem ciężaru, jaki pojawia się na barkach bohaterów w obliczu tragedii. To cecha, której brakuje sporej liczbie polskich produkcji, dlatego niezwykle doceniam efekty w „Klangorze”, które udało się osiągnąć wieloma zabiegami – od castingu, przez aktorstwo i montaż, a na przedstawionym w konkretny i metodyczny sposób świecie kończąc. (…) jeśli na przestrzeni kolejnych odcinków poziom scenariusza został zachowany, to ta mini-seria będzie w pełni zasługiwać na uznanie i zachwyty, które wywołują dwa pierwsze odcinki – Konrad Kozłowski, Antyweb.pl

Wszystkie 8 odcinków serialu KLANGOR możesz oglądać już teraz – kiedy chcesz, z kim chcesz, w wygodnej usłudze online canalplus.com. Na stronie znajdziesz też wiele specjalnych materiałow wideo poświęconych serialowi.

KLANGOR to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

Reżyserię całej serii powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska.

W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Arkadiusz Jakubik, po raz pierwszy w głównej, serialowej roli, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno czy Magdalena Koleśnik.

Za produkcję odpowiada Opus TV – Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy produkują dla CANAL+ również drugą część serialu KRUK. Spółka-matka firmy – Opus Film ma na swoim koncie m.in. oscarową „Idę” i „Zimną wojnę”, koprodukcje CANAL+.

Serial otrzymał wsparcie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach systemu finansowania produkcji audiowizualnej tzw. „zachęt”

Canal Plus/Zdjęcie główne:Canal Plus