Lato w SkyShowtime

Poza kontynuacją pierwszego polskiego serialu oryginalnego SkyShowtime – Warszawianka z Borysem Szycem w roli głównej, w serwisie pojawi się, m.in. trzymający w napięciu serial Ghosts of Beirut czy Bupkis z Petem Davidsonem w na wpół autobiograficznym serialu komediowym. 

SKYSHOWTIME GHOST OF BEIRUT_lowres

Ghosts of Beirut

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 3 lipca, odcinki 3 i 4 dostępne od 10 lipca.

Ghosts Of Beirut opowiada o początku drogi 21-letniego Imada Mughnijji (znanego również jako Duch), który pojawił się znikąd i przyczynił się do śmierci większej liczby Amerykanów niż ktokolwiek inny przed 11 września 2001 r. Serial, opowiedziany z perspektywy amerykańskiej, izraelskiej i libańskiej, śledzi losy Mughnijji od szyickich slumsów południowego Bejrutu po stworzenie przez niego koncepcji zamachowców -samobójców, śmiercionośnej taktyki, przez którą szybko wyrósł na najniebezpieczniejszego terrorystę na świecie.

SKYSHOWTIME JUAN CARLOS_lowres

Juan Carlos: Downfall of The King

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinek 1 dostępny od 3 lipca, kolejne nowe odcinki co tydzień.

Juan Carlos I, król Hiszpanii aż do chwili swojej abdykacji w 2014 roku, miał przejść do historii jako bohater, ale dekada skandali odcisnęła piętno na jego reputacji – a także na przyszłości monarchii. Przypadkowe zastrzelenie brata, pranie brudnych pieniędzy i korupcja – w tym mocnym serialu dokumentalnym nie pominięto żadnego skandalu. Ekskluzywne rozmowy z powiernikami króla, w tym niezwykle odważne wywiady z jego wieloletnią kochanką Corinną Zu Sayn-Wittgenstein, sprawiają, że jest to wyczerpująca historia całkowitego upadku ikony.

SKYSHOWTIME THE SLEEPERS lowres (2)

The Sleepers (Bez vědomí)

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 10 lipca, dwa kolejne nowe odcinki co tydzień.

The Sleepers to czeski dramat szpiegowski, którego akcja rozgrywa się pod koniec 1989 roku, w czasie gdy sowieckie imperium chyliło się ku upadkowi. Podczas aksamitnej rewolucji, która zakończyła 40 lat moskiewskiej władzy, pewna kobieta zostaje uwięziona między światem służby bezpieczeństwa a środowiskiem dysydentów. Sytuacja ta zmusza ją do stopniowego odkrywania tajemnic obydwu stron.

SKYSHOWTIME BUPKIS_lowres

Bupkis

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 4 sierpnia, kolejne nowe odcinki co tydzień.

Bupkis to nowa komedia z udziałem Pete’a Davidsona (The King of Staten Island, Saturday Night Live), który próbuje zbudować bliskie relacje z ważnymi dla siebie osobami, mierząc się jednocześnie z konfliktami rodzinnymi i komplikacjami związanymi ze sławą. W tym nieoczywistym, na wpół autobiograficznym serialu, który łączy rzeczywistość i absurd, występują Davidson, Edie Falco (The Sopranos, Nurse Jackie) i Joe Pesci (Goodfellas, The Irishman). Wraz z gwiazdorską obsadą drugoplanową próbują pokazać w serialu, jak to jest być Pete’em Davidsonem. Witamy w Bupkins.

SKYSHOWTIME TUFF MONEY_lowres

Tuff Money (Bani Negri)

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 4 sierpnia, kolejne nowe odcinki co tydzień.

Tuff Money to opowieść o dwóch technikach z wydziału robót publicznych, którzy niespodziewanie znaleźli się w kłopotliwej sytuacji. Sfrustrowani faktem, że dostali najgorsze miejsca w barze, w którym planowali oglądać mecz piłki nożnej, Doru i Ionel żartują, że zorganizują napad, staną się bogaci i już nigdy nie będą żyć na najniższym szczeblu drabiny społecznej. Żart, podsłuchany przez podejrzanego właściciela baru, zaczyna żyć własnym życiem i wkrótce Doru oraz Ionel są naciskani, aby dokonać prawdziwego rabunku. Wszystkie instytucje, do których zwracają się o pomoc, chętnie się angażują i biorą swoją dolę, więc nasi dwaj pechowi bohaterowie są zdani na siebie, próbując zachować równowagę między poczuciem moralności a pragnieniem przetrwania.

 Kontynuacje seriali

 SKYSHOWTIME RUXX_lowres

Ruxx

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime.

 Ruxx to współczesny dramat o związkach, który przygląda się młodemu pokoleniu Rumunów żyjących w kraju uwięzionym między przeszłością a przyszłością. Akcja toczy się wokół tytułowej bohaterki Rux (Raluca Aprodu). Rux stara się pogodzić swoją wymagającą karierę zawodową – pracuje u topowego dewelopera w Bukareszcie – z innymi życiowymi priorytetami: utrzymaniem rodziny i związku na odległość z ukochanym mieszkającym w USA. Kobieta próbuje wyjechać z Rumunii do Los Angeles, ale obrót spraw powoduje, że gdy zostaje wciągnięta w największy z dotychczasowych projektów swojego szefa: kampanię wyborczą jego żony na burmistrza Bukaresztu.

SKYSHOWTIME STAR TREK STRANGE NEW WORLDS_lowres

Star Trek: Strange New Worlds

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime.

Star Trek: Strange New Worlds to serial opowiadający o latach, kiedy za sterami U.S.S Enterprise zasiadał kapitan Christopher Pike.  Na ekranie pojawiają się uwielbiani przez fanów Anson Mount jako kapitan Christopher Pike, Rebecca Romijn jako Numer Jeden i Ethan Peck jako oficer naukowy Spock. Serial przenosi nas do czasów, kiedy kapitan Pike, oficer naukowy Spock i Numer Jeden podróżowali po galaktyce i odkrywali nowe światy, zanim do załogi U.S.S. Enterprise dołączył kapitan Kirk.

SKYSHOWTIME WARSZAWIANKA_lowres

Warszawianka

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime.

Warszawianka opowiada o tragikomicznych losach czterdziestoletniego playboya, miejskiej legendy, która nieustająco walczy z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie. Franek Czułkowski aka Czuły (w tej roli Borys Szyc) to postać głęboko złożona – nieodpowiedzialny imprezowicz, seryjny uwodziciel i jednocześnie przyjaciel wszystkich. Z głową pełną marzeń i talentem pisarskim Czuły skradł serca pokolenia X, ale nie dojrzał. Mając, a potem straciwszy wszystko, próbuje nadać sens współczesnemu światu w otoczeniu najciekawszych postaci miasta.

Filmy 

SKYSHOWTIME VIOLENT NIGHT_lowres

Violent Night

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 1 lipca.  

David Harbour (Black Widow) występuje w tym emocjonującym świątecznym thrillerze o drużynie najemników, którzy w Wigilię biorą grupę ludzi za zakładników, nie spodziewając się, że ich największym przeciwnikiem będzie Święty Mikołaj. Producent filmów akcji David Leitch (John Wick) we współpracy ze scenarzystami serii Sonic the Hedgehog (Patrickiem Caseyem i Joshem Millerem) wnosi do klasycznego świątecznego nastroju dreszczyk emocji i pokazuje, dlaczego ten Mikołaj wcale nie jest taki święty.

SKYSHOWTIME BABYLON_lowres

Babylon

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 6 lipca.

Babylon to widowiskowy film w reżyserii Damiena Chazelle’a osadzony w Los Angeles lat 20. XX w. Główne role grają w nim Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva, a towarzyszą im m.in. Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart. To pełna przepychu opowieść o wzlotach i upadkach gwiazd dekadenckiego i pozbawionego moralności Hollywood sprzed 100 lat.

SKYSHOWTIME EIGHT FOR SILVER_lowres

Eight for Silver 

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 15 lipca.

Pod koniec XIX wieku niegdyś spokojna, odludna wioska zostaje zaatakowana, ale nikt nie wie, przez kogo lub co. Dochodzi do kolejnych zaginięć i zabójstw, a wśród mieszkańców wioski rozchodzą się plotki o przeklętej ziemi, siłach nadprzyrodzonych, a nawet demonicznych stworzeniach. Patolog John McBride przybywa, aby zbadać niebezpieczeństwo, ale odkrywa coś znacznie głębszego i bardziej złowieszczego, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić.

SKYSHOWTIME BREAKING_lowres

Breaking  

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 27 lipca. 

W filmie opartym na prawdziwych losach Briana Browna-Easleya John Boyega wciela się w rolę weterana piechoty morskiej, który po zakończeniu z wyróżnieniem służby wraca w 2005 roku do domu w Georgii, zmagając się z problemami psychicznymi. Kiedy spotyka się z odmową pomocy i zostaje pozostawiony w rozpaczliwej sytuacji, ucieka się do przestępstwa, przejmuje bank i bierze kilku jego pracowników za zakładników.

SKYSHOWTIME PUSS IN BOOTS _lowres

Puss in Boots: The Last Wish 

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 6 sierpnia.

Kot w Butach (z głosem nominowanego do Oscara® Antonio Banderasa) odkrywa, że jego pasja do przygód zbiera swoje żniwo. Wykorzystał osiem ze swoich dziewięciu żyć, zostało mu już tylko jedno. Kot wyrusza w epicką podróż, aby odnaleźć mityczne Ostatnie Życzenie i odzyskać dziewięć żyć.

SKYSHOWTIME M3GAN_lowres

M3GAN

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 13 sierpnia.

W filmie M3GAN, opartym na historii mistrza horroru Jamesa Wana (serie Malignant, Saw, Insidious i The Conjuring), Allison Williams (Get Out) występuje w roli Gemmy, genialnej inżynierki w firmie produkującej zabawki, która przy użyciu sztucznej inteligencji opracowuje M3GAN. Realistyczna lalka zostaje zaprogramowana jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Kiedy Gemma niespodziewanie zostaje opiekunką swojej osieroconej siostrzenicy, postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN – a decyzja ta przynosi niewyobrażalne konsekwencje.

SKYSHOWTIME MARCEL THE SHELL WITH SHOES ON_lowres

Marcel the Shell with Shoes On

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 24 sierpnia. 

Kiedy starający się przebić filmowiec Dean (scenarzysta i reżyser Dean Fleischer Camp) wprowadza się do wynajętego na Airbnb mieszkania, szybko odkrywa, że nie jest sam. Mieszka tam już Marcel (Jenny Slate), urocza mała muszelka, wraz ze swoją babcią Connie (Isabella Rossellini) i kłaczkiem Alanem. Niegdyś należeli do licznej społeczności muszli, ale teraz Marcel i Connie żyją samotnie, jako jedyni ocaleni z tajemniczej tragedii. Zauroczony nowym, niezwykłym przyjacielem, Dean zaczyna filmować Marcela i jego babcię, zdobywając błyskawiczną sławę w Internecie, która na zawsze zmienia ich życie. Ale czy nowo odkryte poczucie możliwości i rzesza superfanów wystarczą, by Marcel odnalazł utraconą rodzinę?

 SKYSHOWTIME BAYWATCH_lowres

Baywatch

Dostępny teraz w SkyShowtime.

Baywatch opowiada historię pełnego poświęcenia ratownika Mitcha Buchannona (Johnson), który wchodzi w konflikt z zuchwałym nowym członkiem drużyny (Efron). Razem odkrywają lokalny spisek przestępców, który zagraża przyszłości zatoki. W rolach głównych Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera i Jon Bass.

SKYSHOWTIME CAST AWAY_lowres

 Cast Away

Dostępny od teraz w SkyShowtime.

W filmie Cast Away zdobywca Oscara® Robert Zemeckis i dwukrotny zdobywca Oscara® Tom Hanks biorą pod lupę dobrodziejstwa i okrucieństwa losu oraz siłę przetrwania ludzkiego ducha. Hanks gra Chucka Nolanda, inżyniera firmy kurierskiej FedEx, którego życiem osobistym i zawodowym rządzi zegar. Dynamiczna praca przenosi go, często w trybie pilnym, do odległych miejsc i odciąga od jego dziewczyny Kelly (Helen Hunt). Szaleńcze życie Chucka nagle zwalnia, gdy wskutek katastrofy lotniczej trafia na samotną wyspę – w najbardziej odludne miejsce, jakie można sobie wyobrazić.

SKYSHOWTIME COUPLES RETREAT_lowres

Couples Retreat

Dostępny teraz w SkyShowtime.

W tej komedii o związkach utalentowanej i przezabawnej obsadzie przewodzi Vince Vaughn. Jest to historia czterech par, które udają się na tropikalną wyspę i zostają wciągnięte w terapię dla par. Choć początkowo niechętnie podchodzą do serwowanej im psychologii New Age, w końcu część z nich zdaje sobie sprawę, że ich związki są dalekie od ideału. Scenariusz filmu napisał Jon Favreau, który także występuje w filmie, a obok niego zobaczymy Kristen Bell, Jason Bateman, Malin Akerman, Kristin Davis i Jeana Reno.

SKYSHOWTIME FORGETTING SARAH MARSHALL_lowres

Forgetting Sarah Marshall

Dostępny teraz w SkyShowtime.

Film producentów The 40-Year-Old Virgin i Knocked Up to komediowe spojrzenie na żmudną drogę pewnego faceta do dorosłości i uporania się ze złamanym sercem, gdy został porzucony. Jason Segel gra starającego się przebić muzyka, który po tym, jak został porzucony przez swoją dziewczynę (Kristen Bell) dla innego, ucieka na wakacje na Hawaje – tam zastaje w hotelu swoją byłą z jej nowym mężczyzną. To przezabawne, wzruszające spojrzenie na związki z udziałem Paula Rudda, Jonaha Hilla, Billa Hadera i Jacka McBrayera jest dla każdego, kto kiedykolwiek cierpiał z powodu złamanego na miliard kawałeczków serca.

SKYSHOWTIME JAWS_lowres

Jaws

Dostępny teraz w SkyShowtime.

 Pierwszy współczesny hit filmowy od zdobywcy Oscara® reżysera Stevena Spielberga. Kiedy u wybrzeży Nowej Anglii żarłacz biały zaczyna polować na ludzi, lokalny komendant policji, ekspert od rekinów i doświadczony rybak wyruszają w niebezpieczną podróż, by dopaść zwierzę. Oparty na bestsellerze Petera Benchleya i nominowany do czterech Oscarów®, w tym za najlepszy film, klasyk do tej pory przyprawia o dreszcze amatorów wody. W rolach głównych laureat Oscara® Richard Dreyfus oraz nominowani do Oscara® Roy Scheider i Robert Shaw.

SKYSHOWTIME MIAMI VICE_lowres

Miami Vice

Dostępny teraz w SkyShowtime.

 Nie ma już kokainowych kowbojów z lat 80., ale w pełnometrażowej wersji Miami Vice urok Casablanki, tajni gliniarze i styl bycia z pamiętnego serialu Michaela Manna nabrały nowego wyrazu. W zrealizowanym z wielkim rozmachem i trzymającym w napięciu filmie akcji występują zdobywcy Oscara® Jamie Foxx i Colin Farrell. Ta para detektywów odkrywa wszystko, co dorosłe, niebezpieczne i seksowne w pracy pod przykrywką, zwłaszcza gdy wyruszają tam, gdzie ich odznaki nie mają znaczenia. W jednej z głównych ról wystąpiła Gong Li.

 SKYSHOWTIME MAMMA MIA HERE WE GO AGAIN_lowres

Mamma Mia! Here We Go Again

Dostępny od 14 sierpnia w SkyShowtime.

Dekadę po tym, jak rozśpiewany i roztańczony film Mamma Mia! podbił serca widzów na całym świecie, oryginalna obsada powróciła w zupełnie nowym musicalu opartym na piosenkach zespołu ABBA. Laureatka Oscara® Meryl Streep ponownie wcieliłasię w rolę Donny, a Amanda Seyfried znów zagrała jej córkę Sophie. Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård i zdobywca Oscara® Colin Firth powracają jako trzej potencjalni ojcowie Sophie – Sam, Bill i Harry. Cofając się w czasie, Mamma Mia! Here We Go Again pokazuje, jak wydarzenia i związki Donny w przeszłości nadal wpływają na teraźniejszość. 

SkyShowtime/Zdjęcia:SkyShowtime