Speedway Grand Prix Polski w Eurosporcie Extra w Playerze

W sobotę, 27 sierpnia 2022 r., o 18:30 na antenie TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się transmisja siódmej rundy Speedway Grand Prix, która zostanie rozegrana na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze będą mogli obejrzeć również kwalifikacje, które rozpoczną się w sobotę, 27 sierpnia, o 13:00. W trakcie Speedway Grand Prix Polski w Playerze dostępne będzie dodatkowe 16 streamów z kamer zamontowanych w parku maszyn. Zawody skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki.
 
W studio prowadzonym przez Marcina Kuźbickiego zasiądą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Reporterem będzie Bartłomiej Ślak. Żużlowe emocje rozpoczną się już w piątek, gdy pod taśmą staną młodzieżowcy. SGP3, czyli mistrzostwa świata U16, transmitowane będą w Eurosporcie 1 oraz w Playerze.
 
Po sześciu rundach w rywalizacji o mistrzostwo świata prowadzi Bartosz Zmarzlik (96 punktów). Drugie miejsce zajmuje Duńczyk Leon Madsen (74 punkty), który wyprzedza kolejnego Polaka, Patryka Dudka (65 punktów). Maciej Janowski jest szósty (60 punktów), a Paweł Przedpełski 15. (22 punkty).
 
Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.
 
TVN.Discovery/Zdjęcie główne: TVN.Discovery