Siedem nowych kanałów na żądanie w Playerze

1 lipca oferta telewizyjna w Playerze powiększyła się o siedem nowych kanałów. Od tego dnia użytkownicy posiadający pakiet „PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV” mogą oglądać za pośrednictwem platformy: CNN, Warner TV, Boomerang, Cartoon Network oraz trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV. Poszerzenie biblioteki telewizyjnej to pierwsza wspólna oferta kontentowa po połączeniu Discovery z Warner Media i powstaniu Warner Bros. Discovery w Polsce.

Od piątku użytkownicy Playera korzystający z oferty „PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV” mogą cieszyć się aż siedmioma nowymi kanałami. Do biblioteki dołączyły najbardziej cenione marki telewizyjne na świecie: CNN, Warner TV, Boomerang i Cartoon Network oraz dodatkowo trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV.

Do tej pory, wspomniane kanały, dostępne były na naszym rynku za pośrednictwem telewizji kablowych, satelitarnych oraz innych telewizji internetowych. Teraz będzie można je oglądać w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym urządzeniu, korzystając z oferty Playera.

Poszerzenie biblioteki telewizyjnej to pierwsza wspólna oferta kontentowa po połączeniu Discovery z Warner Media i powstaniu Warner Bros. Discovery w Polsce.

Połączenie potencjałów TVN Discovery i Warner Media daje pierwsze owoce, w pełni odczuwalne dla naszych użytkowników. Cieszę się, że nasza oferta kanałów TV wzbogaca się o kolejne stacje, które za granicą, ale też w Polsce są marką samą w sobie. Mam nadzieję, że będą świetnym uzupełnieniem propozycji Playera, w której każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Maciej Gozdowski, szef player.pl

CNN

CNN powstała w 1980 roku i była pierwszym 24-godzinnym kanałem informacyjnym na świecie. Dziś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się zaufaniem marek. Dzięki rozwiniętej siatce korespondentów i lokalnych biur, CNN zapewnia swoim widzom globalne spojrzenie na najważniejsze informacje i wydarzenia ze świata oraz ich pogłębioną analizę. CNN wykracza poza codzienne informacje prezentując szeroką gamę reportaży i programów dokumentalnych z różnych dziedzin życia. Wśród nich znajdują się: wielokrotnie nagradzana seria World’s Untold Story oraz The CNN Freedom Project, magazyny sportowe: World Sport, Aiming for Gold, Main Sail, Open Court i Living Golf; programy podróżnicze: CNN Go i Business Traveller, program biznesowo-lifestylowy; Leading Woman oraz magazyny na temat ekologii EcoSolutions i Future Cities. Co wieczór takie programy jak Quest Means Business, Piers Morgan Tonight, Amanpour, Connect the World i BackStory zapewniają widzom idealne podsumowanie dnia.

WARNER TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. Tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są takie klasyki, jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Więcej informacji na stronie warnertv.pl.

BOOMERANG

Boomerang, będący częścią Warner Bros. Discovery, to kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który przez 24 godziny na dobę dostarcza swoim odbiorcom najlepsze klasyczne i współczesne animacje. Boomerang skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku 4-7 lat i oferuje ekscytującą mieszankę lekkich i zabawnych kreskówek dla całej rodziny: „Tomek i przyjaciele”, „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”, „Tom i Jerry w Nowym Jorku”, „Jaś Fasola”, „Nowe Zwariowane Melodie”, „Taffy” i wiele innych. Boomerang jest dostępny w 140 milionach domów w 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji.

CARTOON NETWORK

Cartoon Network, będący częścią Warner Bros. Discovery, to numer jeden wśród kanałów dziecięcych. Oferuje przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci w wieku 6-11 lat i ich rodzin: „Między nami, misiaczkami”, „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w ponad 450 milionach domów i w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Różnorodne inicjatywy prospołeczne – „Mistrzowie Klimatu Cartoon Network” czy „Zmieniaj swój świat z Cartoon Network” – motywują dzieci i dorosłych do podejmowania drobnych działań, które w efekcie wprowadzą duże zmiany.

CINEMAX & CINEMAX 2

Cinemax  to kanał dla prawdziwych miłośników kina. To filmy odważne, nieszablonowe, z gwiazdorską obsadą. Tylko w Cinemax zobaczysz kultowe filmy z największych wytwórni filmowych oraz produkcje niezależnych dystrybutorów.

ROMANCE TV

Stacja Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów m.in. Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström oraz kryminalnych zagadek Agathy Christie. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, takich jak np: „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu”, „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz” oraz „Górscy ratownicy”.

TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery