Tegoroczna odsłona Player Serialcon odbędzie się pod hasłem „Przekraczanie granic”

Już 30 kwietnia w Krakowie, w ramach 15. edycji Mastercard OFF CAMERA, rozpocznie się największa uczta dla fanów seriali. Tegoroczna odsłona Player Serialcon odbędzie się pod hasłem „Przekraczanie granic”. Na rynku w Krakowie na wielbicieli serialowych produkcji będą czekać panele z udziałem gwiazd oraz tych, którzy stoją po drugiej stronie kamery.

Granice gatunkowe, obyczajowe i te wynikające z ról społecznych, w końcu granice geograficzne – to im poświęcony zostanie tegoroczny Player Serialcon. Specjalna sekcja 15.Mastercard OFF CAMERA tradycyjnie skoncentruje się wyłącznie na tym, co dzieje się na małym ekranie.  
 
Od 30.04 do 3.05 w Krakowie będą odbywać się spotkania z gośćmi serialowymi w Miasteczku Filmowym i pokazy premierowych odcinków na dużym ekranie.
 
W ramach Player Serialconu zaplanowano serię spotkań poświęconych wątkom międzynarodowym obejmującym takie zagadnienia jak: koprodukcje, udział polskich aktorów w serialach zagranicznych, a także polskie produkcje z zagranicznymi sukcesami.
 
Tegoroczny program skupi się również na kobietach, które pełnią ważne i ciekawe role „po drugiej stronie kamery” –  często wcześniej przypisywane mężczyznom, więc i tutaj mamy do czynienia z przekraczaniem granic pod kątem ról zawodowych. Bohaterami wszystkich rozmów będą najlepsze polskie produkcje serialowe z segmentu premium oraz ludzie stojący za ich jakością.  
 
Już po raz drugi patronem tytularnym Serialconu jest lokalny serwis VOD player.pl 
 
TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery