„Siła empatii” nowy podcast w Empik Go

Nadchodzi nowa era przywództwa. Era skupiająca się na odważnej, autentycznej i empatycznej współpracy, biorącej swoją siłę prosto z serca. O fenomenie tego zjawiska w podcaście „Siła empatii” opowiada Joanna Chmura. Premiera w aplikacji Empik Go 24 stycznia.

Dlaczego warto mówić o emocjach w biznesie i życiu? Co wspólnego z odwagą mają lęk, strach i niepokój? I wreszcie, na czym będzie polegał nowy sposób bycia liderem(-ką)?

Joanna Chmura w swoim najnowszym podcaście „Siła Empatii. Nowa Era Przywództwa” stara się znaleźć odpowiedzi na te oraz inne pytania. Autorka wierzy, że właśnie nadszedł czas, w którym w pracy najważniejsza staje się siła… serca.

-Dr Brené Brown, z którą regularnie współpracuję mówi: „To jakim jestem człowiekiem ma wpływ na to, jakim jestem liderem”. W serii, którą przygotowałam specjalnie dla Empik Go, zajmujemy się właśnie człowiekiem i rozwijaniem samoświadomości, wzmacnianiem poczucie własnej wartości oraz akceptacji tego, kim jesteśmy ze wszystkimi swoimi doskonałościami i niedoskonałościami. A wszystko po to, żeby żyło się nam, naszym rodzinom, zespołom, firmom i organizacjom lepiej – twierdzi Joanna Chmura.

Joanna Chmura w swoim najnowszym podcaście stara się wskazać, jakiego przywódcy nam dziś potrzeba. 8-odcinkowa seria, w której autorka opowiada m.in. o emocjach, odwadze czy popełnianiu błędów, powstała po to, by osoby, które w swojej pracy współpracują z drugim człowiekiem, miały szansę stawać się coraz lepszymi ludźmi a przez to lepszymi liderami i liderkami.

Narracja Chmury skupia się na tym, by słuchacze dali się zaprosić do zmiany perspektywy patrzenia na biznes, a co za tym idzie do innego sposobu myślenia, komunikowania i tworzenia Zmiany, która pozwoli na lepsze funkcjonowanie jednostki w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Idąc za słowami Roshi Joan Halifax, byśmy idąc przez życie mieli: „Soft front, hard back, wild heart”.

Joanna Chmura – psycholożka, trenerka, coach. Realizuje projekty rozwojowe w Polsce i na całym świecie. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa oraz związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston.

Empik/Zdjęcie główne: Empik