LG poszerza ofertę rozrywki premium na webOS Hub

Aplikacje Apple TV, Apple Music, AirPlay i HomeKit będą dostępne w ponad 100 krajach i regionach dzięki webOS Hub.

Firma LG Electronics potwierdziła dziś dostępność aplikacji Apple TV, Apple Music, AirPlay i HomeKit w swoim systemie webOS Hub w ponad 100 krajach i regionach.

Teraz kompatybilne telewizory będą oferować łatwiejszą, bardziej wszechstronną obsługę Smart TV dzięki zróżnicowanym treściom oraz innowacyjnym funkcjom, zapewniając najwyższą wygodę i przyjemność oglądania jeszcze większej liczbie odbiorców na całym świecie.

Wraz z wprowadzeniem aplikacji Apple TV, Apple Music, AirPlay i HomeKit do ekosystemu webOS Hub firma LG udoskonala i rozszerza swoją platformę smart TV webOS. Zwiększa jednocześnie jej dostępność, aby mogło z niej wygodnie korzystać jeszcze więcej konsumentów.

W webOS Hub dostępnych jest obecnie 10 razy więcej marek niż na początku 2021 roku, dzięki czemu oferuje on producentom inteligentnych telewizorów większy zakres personalizacji, a klientom większą wygodę i większy wybór treści.

LG współpracuje obecnie łącznie z 200 partnerami, takimi jak Seiki, Eko, Stream System, Konka, Aiwa i Hyundai. Dzięki tym działaniom firma LG może teraz spełnić swoją obietnicę innowacyjnego, usprawnionego dostarczania treści milionom ludzi na całym świecie.

Apple TV+ oferuje wielokrotnie nagradzane filmy Apple Originals, a dostęp do serwisu uzyskuje się poprzez aplikację Apple TV na ekranie głównym webOS Hub. Ponadto w aplikacji Apple TV użytkownicy mogą subskrybować popularne serwisy streamingowe innych firm, a także wybierać spośród ponad 100 tysięcy filmów i programów do kupienia lub wypożyczenia.

Abonenci Apple Music mogą korzystać z obszernej, wolnej od reklam biblioteki zawierającej ponad 100 milionów utworów, 30 tysięcy starannie zestawionych list odtwarzania i niezliczone wideoklipy w jakości 4K, a także z cieszącego się uznaniem krytyków radia Apple Music, w którym można usłyszeć przeboje i klasyki ze wszystkich gatunków.

Apple Music na webOS Hubto także idealne rozwiązanie na domowe imprezy, ponieważ zawiera miliony utworów ze zsynchronizowanymi tekstami. Subskrybenci mogą za pośrednictwem webOS Hub uzyskać dostęp do swojej osobistej biblioteki muzycznej.

webOS Hub jest kompatybilny z AirPlay, dzięki czemu użytkownicy będą mogli przesyłać filmy, muzykę, gry i zdjęcia do swojego telewizora bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub komputera Mac. Co więcej, telewizory obsługujące webOS Hub są również kompatybilne z Apple Home, co pozwala użytkownikom sterować telewizorem za pomocą aplikacji Apple Home i Siri przy użyciu technologii Apple HomeKit.

Aplikacja Apple TV i Apple Music są już dostępne w ponad 100 krajach. Właściciele telewizorów z systemem webOS od 200 marek partnerskich będą tam mogli korzystać z rosnącej listy treści i atrakcyjnych funkcji. Najnowsze telewizory OLED i telewizory UHD z systemem webOS Hub obsługują AirPlay i HomeKit, dzięki czemu więcej odbiorców może korzystać ze zwiększonej użyteczności i wygody, jaką zapewniają te zaawansowane telewizory.

LG/Zdjęcie główne: LG