Wyjątkowy koncert Adele w Polsat Box GO

Niezwykłe wydarzenie „Adele: One Night Only” to kameralny koncert z Los Angeles z gwiazdorską publicznością i ujmująca rozmowa Adele z Oprah Winfrey.

Polscy fani mogą je obejrzeć wyłącznie w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium, już od dzisiaj, dwa dni po światowej premierze nowej płyty Adele.

 Podczas dwugodzinnego wydarzenia specjalnego 15-krotna zdobywczyni Grammy, jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd wykona nowe piosenki ze swojego długo oczekiwanego, czwartego albumu studyjnego „30” oraz największe przeboje z przeszłości, a w drugiej części – odpowie na pytania Oprah Winfrey. Ten pierwszy od 2017 roku występ Adele jest dostępny w Polsce wyłącznie dla użytkowników Polsat Box Go – już od niedzieli.

Kameralny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium w Griffith Park w Los Angeles. W trakcie koncertu gwiazda zaśpiewała piosenki z najnowszej płyty „30”, której premiera miała miejsce w piątek, 19 listopada br., w tym hit „Easy On Me”, a także kilka największych przebojów z poprzednich albumów, w tym „Hello”. 

Wyczekiwana przez fanów na całym świecie rozmowa Adele z Oprah Winfrey, podczas której artystka odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko związanych z twórczością i karierą muzyczną, ale także życiem prywatnym. Byłam podekscytowana spotkaniem z Adele i cieszę się, że jest tak prawdziwa i życiowa, jak wierzymy, że jest – skomentowała na Twitterze Oprah Winfrey tuż po rozmowie z gwiazdą.

Wyjątkowe wydarzenie z powracającą w wielkim stylu na światową scenę Adele, jest już dostępne w serwisie Polsat Box Go. Można je oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, w Amazon FireTV i dekoderach.

Grupa Polsat