Aplikacja PREMIERY CANAL+ już dostępna w Samsung Smart TV

PREMIERY CANAL+ to usługa VOD, umożliwiająca wypożyczanie polskich i zagranicznych hitów filmowych, dokumentów czy produkcji, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować na wielkim ekranie. Aplikacja jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2016-2020.

Po tegorocznym debiucie Apple Music, przyszła pora na specjalną platformę dla poszukiwaczy filmowej rozrywki czy miłośników wieczornych maratonów przed wielkim ekranem. Aplikacja PREMIERY CANAL+ dostępna jest już na telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2016-2020. Dzięki niej widzowie mogą obejrzeć już blisko 1000 filmów, a w bibliotece cały czas pojawiają się nowe hity.

Serwis PREMIERY CANAL+ gromadzi w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures czy Cineman. Wśród popularnych tytułów widzowie mogą znaleźć tytuły, takie jak: „Czarna Pantera” czy „Jojo Rabbit”.

W grudniu w PREMIERY CANAL+ pojawi się wiele znakomitych nowości, w tym m.in. imponująca wizualnie, pełna przygód, mądrości i humoru najnowsza ekranizacja „Pinokia” Carlo Collodiego (premiera 1.12), norweski dramat „Nadzieja” (premiera 1.12), wyjątkowy dokument o znanym polskim podróżniku, dziennikarzu i pisarzu „Tony Halik” (premiera 4.12), dokument „xABo: Ksiądz Boniecki” (premiera 4.12) czy „Skandal. Ewenement Molesty” (premiera 4.12). Fani „Ojca Chrzestnego” powinni zapisać w kalendarzu datę 8 grudnia, ponieważ wtedy w ofercie PREMIERY CANAL+ pojawią się pozycje: The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone, Ojciec chrzestny, Ojciec chrzestny II i Ojciec chrzestny III. Grudzień jest również często kojarzony z sagą Gwiezdnych Wojen, którą można również obejrzeć w całości w PREMIERY CANAL+.

Czytaj więcej