Eurosport w Playerze

Od 24 czerwca użytkownicy Playera mają dostęp do jeszcze większej oferty najlepszych relacji sportowych. TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę Playera o wielkie sportowe wydarzenia transmitowane przez Eurosport. W ramach nowych pakietów Eurosport w Playerze użytkownicy będą mogli śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz nawet kilkadziesiąt dodatkowych live streamów, zyskując także dostęp do bogatej biblioteki VOD i archiwum Eurosportu.

Włączając pełną ofertę Eurosportu czynimy Playera najsilniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Od dziś to świetna propozycja także dla fanów sportu, którzy chcą oglądać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe świata, na czele z igrzyskami olimpijskimi, turniejami tenisowego Wielkiego Szlema i kolarskimi wielkimi tourami. Eurosport w Playerze to wielkie emocje sportowe i rozrywka dla całej rodziny w jednym miejscu – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

24 czerwca 2021 roku w serwisie player.pl pojawiły się trzy nowe pakiety łączące bibliotekę Playera z zasobami Eurosportu.

Nowa oferta to możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych połączona z ogromną biblioteką najlepszych filmów i seriali, popularnych tytułów Player Original, programów rozrywkowych i edukacyjnych, newsów, treści lifestyle, motoryzacyjnych oraz kontentu dla dzieci.

Subskrybenci nowych pakietów mogą śledzić dwa kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2, a także dostają dostęp do szeregu równoległych live streamów, bogatej kolekcji VOD oraz obszernego archiwum treści sportowych.

Udostępnienie treści Eurosportu w Playerze umożliwi dotarcie do nowego grona odbiorców. Dzięki wykorzystaniu skali i marki Player, treści Eurosportu będą dostępne w każdym miejscu i z każdego urządzenia dla większej liczby fanów sportu w Polsce niż kiedykolwiek wcześniej. Połączenie oferty otwiera także nowe możliwości dla subskrybentów Eurosport Playera, zyskują oni bowiem dostęp do ogromnej biblioteki serwisu player.pl.

Player staje się – obok Eurosportu – domem igrzysk olimpijskich w Polsce. Widzowie obejrzą tu każdy moment największej imprezy sportowej świata.Użytkownicy Playera nie przegapią żadnego występu żadnego sportowca. Będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków i największych gwiazd sportu i walkę o każdy medal.

Eurosport w Playerze to łącznie 3,5 tysiąca godzin transmisji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach. Tylko na platformach TVN Grupa Discovery fani sportu znajdą wszystko, co może ich zainteresować podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. 

TVN/Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery