Kanał Ukraina24 bezpłatnie w WP Pilot

WP Pilot udostępnił użytkownikom możliwość darmowego oglądania kanału telewizyjnego Ukraina24. Opcja ta skierowana jest głównie do obywateli Ukrainy przebywających w Polsce. 

Dostęp do kanału Ukraina24 jest skierowany do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce. Umożliwi swobodny dostępu do bieżących wydarzeń prosto z kraju, w ojczystym języku.

Treści na kanale będzie mógł obejrzeć każdy, nawet nie posiadając konta w serwisie. Ponadto na stronie Strefa Pilota, będącej częścią serwisu WP Pilot, powstaje dedykowana zakładka, gdzie umieszczone zostaną najważniejsze informacje o kanale Ukraina 24 i informacje o konflikcie. Znajdzie się tam również player z szybkim dostępem do kanału.

W WP Pilot oglądać można także  inne kanały informacyjne, m.in. TVN24,CNN. Dostępne są one w pakietach płatnych, w których część objęta jest teraz ofertą promocyjną. D

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym.

Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay, Fire TV. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w styczniu  2022 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków.

Grupa WP