Listopad w SkyShowtime

Listopad w SkyShowtime będzie obiftował w premiery kolejnych oczekiwanych seriali i kontynuacje produkcji, które już podbiły serca widzów.

W serwisie pojawią się kolejne odcinki jednego z ulubionych seriali tej jesieni, czyli Poker Face z Natashą Lyonne, która w ucieczce przed kłopotami, spróbuje zdemaskować kolejne napotkane na swojej drodze kłamstwa.

Na platformie pojawią się również kolejne odcinki dwóch seriali oryginalnych SkyShowtime, czyli Fleeting Lies oraz finał serialu Codename:Annika. W serwisie znajdzie się również kontynuacja trzymającego w napięciu nowego serialu Taylora Scheridana (Yellowstone) – Special Ops: Lioness oraz dwie oczekiwanie premiery – powrót serialu Frasier oraz Fellow Travelers na podstawie scenariusza nominowanego do Oscara Rona Nyswanera. 

SKYSHOWTIME FRASIER premiera w SkyShowtime 3 listopada lowres

Frasier

Producentem wykonawczym serialu jest grający główną rolę Kelsey Grammer, czyli tytułowy Frasier Crane. Oglądamy kolejny etap jego życia i powrót do Bostonu w stanie Massachusetts, gdzie czekają na niego nowe wyzwania, nowe relacje i jedno czy dwa dawne marzenia, które wreszcie spróbuje spełnić. To najprawdziwsza prawda, Frasier powraca! Poza Grammerem w nowym serialu występują Jack Cutmore – Scott jako Freddy, syn Frasiera, Nicholas Lyndhurst jako Alan, dawny znajomy Frasiera ze studiów, a także Toks Olagundoye, Jess Salgueiro oraz Anders Keith.

Serial dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinki 1 i 2 dostępne od 3 listopada, kolejne odcinki co tydzień. 

SEZON: 1 ODCINKI: 10

SKYSHOWTIME FELLOW TRAVELERS premiera w SkyShowtime 19 listopada lowres

Fellow Travelers

Stworzony przez nominowanego do Oscara® Rona Nyswanera (Philadelphia, Homeland) serial Fellow Travelers to oparta na powieści Thomasa Mallona historia miłosna i thriller polityczny. Jest to opowieść o wybuchowej miłości, która połączyła dwóch bardzo różnych mężczyzn. Matt Bomer gra charyzmatycznego Hawkinsa Fullera, który robi karierę za kulisami polityki. Pewnego dnia Hawkins poznaje Tima Laughlina (Jonathan Bailey), młodego człowieka pełnego ideałów. Ich romans zaczyna się w momencie, kiedy Joseph McCarthy i Roy Cohn wypowiadają wojnę demoralizatorom i dewiantom seksualnym, dając początek jednemu z najmroczniejszych okresów w XX-wiecznej historii USA.

Serial dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinek 1 dostępny od 19 listopada, kolejne odcinki co tydzień. 

SKYSHOWTIME DREAMLAND premiera w SkyShowtime 21 listopada lowres

Dreamland

Dreamland to pełen emocji dramat o tajemnicach, kłamstwach, miłości i aspiracjach rodziny czterech sióstr. Jego akcja rozgrywa się w nadmorskim miasteczku Margate w Wielkiej Brytanii i – w stylu charakterystycznym dla czarnych komedii – prezentuje relacje łączące różne pokolenia kobiet. Najstarsza z sióstr, Trish (Agyeman), zachodzi w trzecią ciążę, a jej dwie siostry, Clare (Gabby Best) i Leila (Aimee-Ffion Edwards) oraz mama (Frances Barber) i babcia (Sheila Reid) starają się jej pomóc, jak tylko mogą. Kiedy jednak na scenę nieoczekiwanie powraca czwarta siostra, Mel (Allen), spokój i stabilność rodziny wisi na włosku.

Serial dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Odcinek 1 dostępny od 21 listopada, kolejne odcinki co tydzień. 

SEZON: 1 ODCINKI: 6

Kontynuacje seriali

SKYSHOWTIME CODENAME ANNIKA finałowy odcinek w SkyShowtime 4 listopada lowres

Codename: Annika


Fińska detektyw Emma Haka, która nadal uczy się działania pod przykrywką, zostaje wysłana do Sztokholmu, aby zbadać sprawę oszustw w branży dzieł sztuki. Spokojna i opanowana Emma wciela się w szaloną, imprezową Annikę Stormare. Jej celem jest zbliżenie się do właściciela galerii, Rasmusa Ståhlgrena, podejrzanego o związki z Blanko, który zajmuje się praniem brudnych pieniędzy i jak dotąd pozostaje nieuchwytny. Śledztwo prowadzi Emmę w odmęty półświatka i sprawia, że jej tożsamość zaczyna coraz bardziej zlewać się z tożsamością Anniki – dziewczyny, która faktycznie istniała, i zostawiła po sobie sieć skomplikowanych tajemnic. Aby nie stracić z oczu Blanko, Emma musi podejmować decyzje, które mogą na zawsze zmienić życie jej i jej bliskich. Szybko jednak okaże się, że najtrudniejsze będzie niezatracenie samej siebie.

Odcinek finałowy dostępny wyłącznie w SkyShowtime już 4 listopada. 

SEZON: 1 ODCINKI: 6

SKYSHOWTIME FLEETING LIES kolejne odcinki dostępne w SkyShowtime lowres

Fleeting Lies

Miesiąc przed ślubem i tuż przed awansem na dyrektora firmy, Lucía (Elena Anaya) pada ofiarą spisku Santiego (Quim Gutiérrez), który również chciał objąć to stanowisko. Lucía zostaje oskarżona o szpiegostwo gospodarcze i zwolniona bez żadnej odprawy. Nagle jej życie i przyszłość zaczynają wyglądać bardzo niepewnie, a ona sama staje przed ogromnym dylematem: jak powiedzieć swojemu partnerowi Basilio (Hugo Silva) i jego dzieciom, że jej kariera właśnie się skończyła, a co gorsza, nie będzie już dostawać pensji, z której wszyscy żyją.

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime. 

SEZON: 1 ODCINKI: 8

SKYSHOWTIME POKER FACE kolejne odcinki w SkyShowtime lowres

Poker Face

Poker Face to dziesięcioodcinkowy serial kryminalny Riana Johnsona, w którym Natasha Lyonne wciela się w rolę Charlie Cale – kobiety obdarzonej niezwykłą zdolnością wykrywania kłamstw. Gdy Charlie rusza w drogę swoim autem Plymouth Barracuda, na każdym przystanku trafia na zbrodnie do rozgryzienia i grupę uwikłanych w nie osób. Twórcą, scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest wielokrotnie nominowany do Oscara® Rian Johnson, czyli scenarzysta, reżyser i producent m.in. filmów z serii Knives Out. Obok Lyonne w tym dziesięcioodcinkowym serialu kryminalnym występują Adrien Brody, Benjamin Bratt, Joseph Gordon-Levitt, Simon Helberg i Ellen Barkin.

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime. 

SEZON: 1 ODCINKI: 10

SKYSHOWTIME SPECIAL OPS LIONESS kolejne odcinki w SkyShowtime lowres

Special Ops: Lioness

Serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana – Special Ops: Lioness jest oparty na prawdziwym programie CIA i śledzi losy Cruz Manuelos (De Oliveira), szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki marines, która została zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, aby pomóc zniszczyć organizację terrorystyczną od wewnątrz. Saldaña wciela się w Joe, szefową stacji programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami. W serialu występują również Michael Kelly, Morgan Freeman i Nicole Kidman. 

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime. 

SEZON: 1 ODCINKI: 8

SKYSHOWTIME THE FAMILY STALLONE kolejne odcinki w SkyShowtime lowres

The Family Stallone

Grał bohaterów, którzy stali się legendami kina i był trzykrotnie nominowany do Oscara®. Teraz Sylvester Stallone gotów jest pokazać przed kamerami, jak wciela się w najważniejszą jego zdaniem rolę – ojca. Nowy program, w którym poza samym Stallone’em pojawiają się jego żona i trzy córki, pozwala zobaczyć, jak wygląda życie jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood.

Nowe odcinki dostępne co tydzień wyłącznie w SkyShowtime. 

SEZON: 1 ODCINKI: 8

SKYSHOWTIME RENFIELD w SkyShowtime od 13 listopada lowres

Renfield

W tej współczesnej opowieści o potworze poznajemy historię wiernego sługi Draculi. Nicholas Hoult (Mad Max: Fury Road, filmy z serii X-Men) wciela się w Renfielda, udręczonego pomocnika najbardziej narcystycznego szefa w historii, czyli Draculi (w tej roli nagrodzony Oscarem® Nicolas Cage). Renfield zmuszony jest znajdować swojemu mistrzowi ofiary i spełniać każde jego życzenie, nawet to najbardziej wynaturzone. Jednak teraz, po wiekach służby, Renfield gotów jest spróbować samodzielnego życia poza cieniem Księcia Ciemności. Gdyby tylko udało mu się wymyślić, jak zerwać łączącą ich więź…

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 13 listopada.

SkyShowtime