Przyjaciele już dostępni w HBO GO

Od dzisiaj w HBO GO dostępne są już wszystkie sezony wielokrotnie nagradzanego i uwielbianego przez fanów serialu Przyjaciele.

Przyjaciele to jeden z najbardziej cenionych seriali telewizyjnych, zdobywca wielu nagród Emmy i Złotego Globu oraz licznych nominacji. To inteligentna komedia, która zagląda w serca i umysły grupy przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku.

236 odcinków Przyjaciół zostało nakręconych w studio Warner Bros. Television w Burbank w Kalifornii. W rolach głównych wystąpili: Jennifer Aniston jako Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay, Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Matthew Perry jako Chandler Bing oraz David Schwimmer jako Ross Geller.

Twórcami Przyjaciół są Marta Kauffman oraz David Crane, którzy wraz z Kevinem Brightem pełnili także obowiązki producentów wykonawczych. Serial premierowo emitowany był od września 1994 roku do maja 2004 roku.

Na dziesięć sezonów serialu Przyjaciele (Friends) składa się łącznie 236 odcinków. Wszystkie dostępne są już w serwisie HBO GO.

5 NAJSŁYNNIEJSZYCH ODCINKÓW SERIALU PRZYJACIELE Z UDZIAŁEM GWIAZD

Mistrzowie improwizacji: Robin Williams i Billy Crystal (sezon 3, odcinek 24)

Scena: Przyjaciele jak zwykle spędzają czas w kawiarni Central Perk. Monica zaczyna opowiadać pewną historię, kiedy dwóch dziwnie wyglądających facetów (Williams i Crystal) siada przy sąsiednim stoliku. Williams głośno narzeka, że zdradza go żona. Na dodatek, podejrzewa, że jej kochankiem jest jej ginekolog. Monica bezskutecznie próbuje coś powiedzieć, ale szybko się poddaje i mówi przyjaciołom, że opowieść, jaką snują dwaj ekscentryczni mężczyźni jest zapewne znacznie ciekawsze i warto jej posłuchać. Monica ma rację: kilka sekund później okazuje się, że granemu przez Williamsa bohaterowi rogi przyprawia jego własny przyjaciel, czyli Billy Crystal, który w teatralnym geście wychodzi z kawiarni.

Czytaj więcej