Rebeka – premiera już 21 października

Zakochana do szaleństwa w zamożnym wdowcu naiwna panna młoda wprowadza się do jego rodzinnej posiadłości, gdzie prześladuje ją wspomnienie jego zmarłej żony.

Po burzliwym romansie z przystojnym wdowcem Maximem de Winter (Armie Hammer) w Monte Carlo, świeżo zaślubiona młoda kobieta (Lily James) przybywa do Manderly – imponującej rodzinnej posiadłości swojego nowego męża na wietrznym wybrzeżu Anglii.

Naiwna i niedoświadczona wkracza w nowe życie, stojąc w cieniu Rebeki, wytwornej pierwszej żony Maxima, o której pamięć za wszelką cenę stara się utrzymać gospodyni domowa, pani Danvers (Kristin Scott Thomas). Film Rebeka w reżyserii Bena Wheatleya (High-Rise, Free Fire) i produkcji studia Working Title Films (Emma, Czas mroku), to hipnotyzujący i wspaniale oddany thriller psychologiczny oparty na ukochanej powieści gotyckiej Daphne du Maurier z 1938 r.

Reżyseria: Ben Wheatley

Scenariusz: Jane Goldman, Joe Shrapnel i Anna Waterhouse, na podstawie powieści Daphne du Maurier

Produkcja: Eric Fellner i Tim Bevan (Working Title) oraz Nira Park 

Obsada: Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Ann Dowd, Sam Riley, Tom Goodman-Hill, Mark Lewis Jones, John Hollingworth, Bill Paterson

Premiera w serwisie Netflix 21 października.

Netflix/Zdjęcie główne: kadr z filmu/Wideo:YouTube