Styczniowe premiery w Empik GO

Empik Go zdradza, jakie nowe tytuły pojawią się w styczniu 2021 roku.

Druga seria specjalnych odcinków jednego z najpopularniejszych polskich podcastów true crime, biografia legendy polskiej sceny hip-hopowej i wzpółzałożyciela kultowej Paktofoniki czy kontynuacja arcyważnych rozmów Magdy Mołek i Joanny Keszki. To tylko kilka przykładów nowości, które już na początku roku zadebiutują w aplikacji. 

PRODUKCJE ORYGINALNE

Magda Mołek i Joanna Keszka – Rozważna i Erotyczna, sezon 2

„Rozważna i Erotyczna” powraca! Druga seria kultowego podcastu to kolejne rozmowy pełne rzetelnej wiedzy na temat kobiecej zmysłowości. Dziennikarka Magda Mołek oraz Trenerka Kreatywnego Seksu Joanna Keszka w nowym sezonie wskazują m.in. jak rozmawiać z dziećmi o seksie, przedstawiają kobiety, które tworzyły historię kobiecej seksualności, a także zdradzają, dlaczego pewność siebie jest ważna.

Premiera: 20 stycznia/Format: podcast/Liczba odcinków: 8

Marcin Myszka – Kryminatorium, sezon 2

Na początku stycznia w aplikacji zadebiutowała druga seria specjalnej edycji podcastu „Kryminatorium”. Marcin Myszka, twórca jednego z najpopularniejszych w Polsce programów true crime, przygotował dla fanów kolejne mrożące krew w żyłach opowieści. Historia najbardziej znienawidzonej matki Ameryki, losy braci, którzy chcieli uzyskać status największych zabójców na świecie oraz jedna z najbardziej szokujących polskich zbrodni to tylko kilka z przykładów poruszanych treści.

Format podcastu niezmiennie pozostaje wyjątkowy – w serii dla Empik Go obok Marcina Myszki występuje zespół aktorów.

Premiera: 5 stycznia/Format: podcast/Liczba odcinków: 8

PREMIEROWE AUDIOBOOKI

Sebastian „Rahim” Salbert i Przemek Corso – Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia

Szczera spowiedź jednej z najważniejszych postaci polskiej sceny hip-hopowej, podsumowująca ponad 20 lat ekscytującego życia wypełnionego muzyką i spotkań z inspirującymi ludźmi. Rahim, współzałożyciel legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz, ojciec i szara eminencja MaxFloRec, po raz pierwszy odsłania kulisy spektakularnej muzycznej kariery – od bitów klejonych na amidze 1200 w rodzinnym mieszkaniu w Mikołowie aż po solową karierę i zarządzanie własną wytwórnią. Raper zdradza, czego nauczył się o miłości, przyjaźni i budowaniu własnej tożsamości na brutalnym rynku muzycznym, jak zawiązał pakt przy dźwiękach głośnika i pracował nad kultową „Kinematografią” i jak zareagował na szaleństwo, które nastało po premierze filmu „Jesteś bogiem”. Wyznania Rahima od teraz dostępne są także w formie audiobooka, czytanego przez samego artystę.

Premiera: 11 stycznia/Format: e-book, audiobook/Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN

Czytaj więcej