TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2020 roku

Kończący się powoli rok 2020 obfitował w HBO GO w nowości z wielu różnych gatunków filmowych. Były wśród nich m.in. produkcje obyczajowe, kryminalne, fantasy, komediowe czy dokumentalne. Nieustająco z każdym miesiącem biblioteka serwisu powiększa się o nowe tytuły zarówno filmowe, jak i serialowe. W 2020 roku użytkownicy mieli do wyboru szeroki wachlarz tytułów.

Najchętniej oglądanym serialem w mijającym 2020 roku w HBO GO na podstawie danych z okresu styczeń-listopad w Polsce okazała się Wataha.

Polska produkcja HBO Europe, nagrodzona m.in. Orłem w kategorii najlepszy serial fabularny za trzeci sezon w reżyserii Kasi Adamik i Olgi Chajdas, zajęła pierwsze miejsce w rankingu. Na drugiej pozycji znalazł się nominowany do Emmy oraz Złotych Globów serial HBO Westworld, czyli mroczna odyseja  o narodzinach sztucznej świadomości i ewolucji grzechu, a trzecie miejsce zajęła ekranizacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga Outsider.

TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2020 roku – seriale

 1. Wataha
 2. Westworld
 3. Outsider
 4. Wychowane przez wilki
 5. Czarnobyl
 6. Gra o tron
 7. Od nowa
 8. Nowy papież
 9. Ślepnąc od świateł
 10. Zero Zero Zero

Z kolekcji filmów w Polsce widzowie najczęściej wybierali produkcję Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood z Leonardo DiCaprio oraz Bradem Pittem w rolach głównych, a zaraz po nim najczęściej sięgali po film Aquaman, w którym w tytułową postać wciela się Jason Momoa. Na trzeciej pozycji uplasowały się natomiast Narodziny gwiazdy z Lady Gagą i Bradley’em Cooperem.

TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2020 roku – filmy

 1. Pewnego razu… w Hollywood
 2. Aquaman
 3. Narodziny gwiazdy
 4. Czarownica 2**
 5. Avengers: Koniec gry**
 6. Men in Black: International
 7. Spider-Man: Daleko od domu
 8. Shazam!
 9. Bad Boys for Life
 10. Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Czytaj więcej