WP Pilot dostepny na urządzeniach Amazon Fire TV

Od 17 listopada WP Pilot jest dostępny w nowych międzynarodowych wersjach urządzeń Amazon – Fire TV Stick 4K Max, sprzęcie do przesyłania strumieniowego oraz Fire TV Stick, przeznaczonego do streamingu w Full HD.  

Aplikacja WP Pilot na Fire TV umożliwia użytkownikom WP Pilota korzystanie z ponad 120 kanałów i transmisji na żywo w ramach wygodnej i elastycznej subskrypcji – bez kabla, podpisywania umowy i długoterminowych zobowiązań.

Kocham innowacje i uważam, że jako WP Pilot musimy być pierwsi wszędzie tam, gdzie jest aktywny nasz użytkownik. Dlatego bardzo się cieszę że usługa Fire TV jest już dostępna dla polskich widzów serwisów streamingowych i że WP Pilot jest od samego początku częścią tego projektu w Polsce – mówi Marcin Malicki, prezes WP Pilot.

Międzynarodowa wersja Fire TV Stick od Amazon to urządzenie do przesyłania strumieniowego w rozdzielczości full HD, które umożliwia szybki dostęp do seriali telewizyjnych, filmów, aplikacji oraz platform z muzyką.

Międzynarodowa wersja Fire TV Stick 4K Max to strumieniowy odtwarzacz multimedialny, który obsługuje streaming 4K Ultra HD, a także Dolby Vision i Dolby Atmos. Wysyłka urządzeń do klientów rozpoczęła się 17 listopada. Do międzynarodowych wersji Fire TV Stick 4K Max oraz Fire TV Stick dołączony jest pilot Alexa Voice Remote, który pozwala na przeszukiwanie i uruchamianie zawartości przy użyciu sterowania głosowego w języku angielskim. 

Międzynarodowe wersje urządzeń Fire TV Stick 4K Max i Fire TV Stick będą wyposażone w najnowszą usługę Fire TV, która oferuje spersonalizowany interfejs użytkownika (UI) w języku polskim. Posiada również uproszczony pasek menu głównego oraz możliwość przypięcia ulubionych aplikacji do paska szybkiego dostępu.

WP Pilot dostępny jest obecnie na takich systemach i urządzeniach jak Android, iOS, Tizien, na LG Smart TV, Samsung tv, Android TV, Chromcast. Fire TV to najnowszy dodatek, dający klientom dostęp do ponad 120 kanałów TV. WP Pilot to nie tylko unikalna platforma TV w świecie wirtualnym z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych, ale to także miejsce dla prawdziwych kibiców sportowych. Tutaj spotykają się fani piłki nożnej, F1, żużla, futsalu czy sportów walki. W WP Pilot dostępne są również kanały sportowe grupy Eleven Sports.

Grupa WP