Empik #premieraonline Maria Apoleika

Maria Apoleika – środa, 8 grudnia, godz. 18:00

Maria Apoleika, ilustratorka, której największą popularność przyniosły krótkie komiksy „Psie sucharki” publikowane online, prezentuje najnowszą książkę – „Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa” (Wydawnictwo Znak). Z Weroniką Wawrzkowicz porozmawia o tym, skąd czerpie inspiracje i pomysły na nowe zabawne grafiki.
 
„Psie sucharki” to seria małych komiksów o psach, ich ludziach oraz wszystkich ich wspólnych problemach i sprawach. Maria Apoleika z wdziękiem i humorem przedstawia elementarz dobrego psiego opiekuna. Aplazja? Eksterier? Leptospiroza? Z psiosucharkowym słownikiem żadne tego typu słowa nie będą przysparzać kłopotów. Książka stanowi kompendium wiedzy dla właścicieli czworonogów, zamknięte w nietypowej, rysunkowej formie. Z lektury czytelnik dowie się na przykład, jak może wyglądać wizyta u weterynarza czy behawiorystki.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik