Empik #premieraonline LP

LP – wtorek, 7 grudnia, godz. 18:00

Bohaterką kolejnego spotkania z cyklu Premiera online będzie LP, która w rozmowie z Agnieszką Szydłowską opowie o swojej najnowszej płycie „Churches”.
 
Historia amerykańskiej wokalistki i autorki piosenek LP stanowi fenomen na światową skalę. Przez wiele lat tworzyła utwory dla innych artystów i wydawała albumy, które pozostawały niedocenione. Aż wreszcie wydana 5 lat temu piosenka „Lost On You” okazała się przełomem w karierze artystki.
 
Płyta z tytułowym hitem stała się numerem 1 w 18 krajach oraz pokryła się diamentem we Francji, platyną w Grecji, czterokrotnie we Włoszech i Polsce. W 2020 roku wokalistka wydała także album koncertowy „Live In Moscow”, który został zarejestrowany w wypełnionym po brzegi Crocus City Hall w Moskwie. Teraz LP powraca z szóstym albumem studyjnym. Najnowsze wydawnictwo „Churches” promują single: „The One That You Love”, „How Low Can You Go”, „One Last Time”, czy „Goodbye”. Płyta powstała w wyjątkowym dla wszystkich okresie pandemii.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik