Empik #premieraonline – Pismo. Magazyn Opinii wydanie lutowe

Justyna Dąbrowska, Małgorzata Halber, Karolina Lewestam i Grzegorz Ptaszek – czwartek, 4 lutego, godz. 18:00

Premiera lutowego wydania „Pisma. Magazynu Opinii” posłuży jako punkt wyjścia do dyskusji o miłości w czasach narcyzmu. W rozmowie wezmą udział psycholożka i psychoterapeutka Justyna Dąbrowska, pisarka i rysowniczka Małgorzata Halber, dziennikarka Karolina Lewestam oraz psycholog i językoznawca dr hab. Grzegorz Ptaszek. Spotkanie poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. 
 
Eksperci zastanowią się, czy mamy do czynienia z epidemią samouwielbienia. Spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak opierać się kulturze cyfrowego narcyzmu i gdzie leży granica między zdrowym egoizmem a egocentryzmem. Porozmawiają o miłości, związkach i rodzinie w czasach hołdujących rozwijaniu „ja” i pielęgnowaniu miłości do siebie samego. Premiera „Pisma” jest okazją do tego, żeby pomówić o kluczowych problemach współczesnego człowieka.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik