FlixClassic udostępnia funkcję Chromecast i obniża cenę rocznego abonamentu

Platforma VOD FlixClassic, która gromadzi klasyki kinematografii z całego świata, jest już dostępna z funkcją streamowania Chromecast. Co więcej, twórcy serwisu przygotowali dla widzów również świąteczną promocję, w której mogą w dniach 23-26 grudnia kupić roczny abonament za jedyne 99,99 zł

Dzięki funkcjonalności Chromecast jednym kliknięciem można przesłać ulubiony tytuł filmowy ze smartfona, laptopa i tabletu na ekran telewizora. To doskonała informacja dla użytkowników Android TV.

Od początku istnienia platformy korzystanie z niej zapewnia dostęp przez przeglądarkę oraz aplikacje iOS i Android. Widzowie mogą również oglądać swoje ulubione filmy na Smart TV Samsung i LG, a także streamować je na Apple TV dzięki funkcji AirPlay 2. Warto również podkreślić, że z serwisu można korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie.

Prężnie rozwijający się rynek platform VOD sprawił, że jeszcze intensywniej pracujemy nad wprowadzaniem nowości i udogodnień dla naszych widzów oraz osób, które chcą odkrywać klasykę kina na nowo. Obserwujemy trendy i słuchamy potrzeb naszych odbiorców, skrupulatnie rozwijając naszą platformę o nowe rozwiązania. Od momentu wycofania się z rynku jednej z wirtualnych wypożyczalni oferującej podobnie jak FlixClassic filmy klasyczne, czujemy jeszcze większą odpowiedzialność i misję w szerzeniu popularności klasyków kina – podkreśla Małgorzata Markiewicz, Head of marketing FlixClassic.         

Twórcy platformy FlixClassic przygotowali dla wielbicieli klasycznego kina specjalną promocję. W dniach 23-26 grudnia do godziny 23:59 będzie trwała promocja, w której roczny abonament do platformy będzie dostępny za jeszcze niższą cenę 99,99 zł zamiast 129,90 zł.

FlixClassic