Maraton „Power Rangers” w serwisie Twitch. Przez siedemnaście dni zobaczymy 831 odcinków.

14 marca rozpocznie się maraton Power Rangers w serwisie Twitch. Podczas maratonu zostaną wyemitowane wszystkie, 831 odcinki z 23 sezonów. Maraton będzie trwał dokładnie 17 dni. Na 30 marca zostało zaplanowane wielkie zakończenie.

Wszystkie 23 sezony zobaczymy za darmo. Niektórzy gracze mogą subskrybować główny kanał Twitch.tv/TwitchPresents za około 20 zł i otrzymają za to specjalny awatar z Power Rangers

Annie Berrones, dyrektorka marketingu platformy, zapowiedziała, że to wydarzenie zostało zorganizowane ze względu na oczekiwania społeczności zgromadzonej w serwisie, która chce na Twitchu oglądać nie tylko gry. Możemy w tej sytuacji oczekiwać ciekawych programów.

Cała akcja oczywiście ma również wydźwięk marketingowy. 23 marca do kin wchodzi film „Power Rangers” w reżyserii Deana Israelite’a. Nie jest to pierwszy taka akcja organizowana przez serwis wraz z innymi producentami filmów czy seriali. Wcześniej na Twitchu mogliśmy zobaczyć promocyjne epizody „Doliny krzemowej” od HBO, „Mr. Robot” czy też maraton z 201 odcinkami kucharskiego show Julii Child.