Mighty, pierwszy odtwarzacz muzyczny Spotify w trybie offline.

Współczesne serwisy streamingowe bez dostępu do sieci niestety nie działają, nawet w przypadku słuchania w trybie offline należy wcześniej połączyć się z siecią. Same smartfony też już nie należą do lekkich urządzeń a czasami przydałoby się coś lekkiego jak piórko i mogącego odtwarzać nasze ulubione kawałki ze Spotify.

Mighty, to urządzenie, które powraca do klasyki gatunku małych i lekkich odtwarzaczy muzycznych oraz łączy współczesną technologię odsłuchu offline serwisu Spotify.

Odporne na wilgoć i zamoczenie oraz upadki Mighty odtworzy nasze ulubione kawałki muzyczne i playlisty z serwisu Spotify. Bez dostępu do sieci oraz bez połączenia z naszym smartfonem.

Ten solidnie wykonany i opływowy odtwarzacz pomieści ponad tysiąc ulubionych kawałów muzycznych, które na jednym ładowaniu można słuchać przez pięć godzin. Opcja głosu informuje nas jaką playlistę teraz odtwarzamy.

Mighty kompatybilne jest z systemem Android oraz iOS i dzięki swojej wielkości oraz wadze idealnie sprawdza się podczas aktywności fizycznych.

Odtwarzacze Mighty Spotify trafiły na początku do swoich kickstarterowych nabywców. Mighty Spotify Player dostępny jest w trzech kolorach (czarny, szary i pomarańczowy). Można go kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu, gdzie kosztuje 86 dolarów.