Nowy podcast „Cały ten zgiełk” w Open FM

W Open FM wystartował nowy podcast pt. „Cały ten zgiełk”. Prowadzi go Grzegorz Betlej, redaktor Wirtualnej Polski, który rozmawia ze znanymi polskimi artystami o ich twórczości i aktualnych tematach społecznych. Gościnią premierowego odcinka była Natalia Przybysz. Kolejne będą publikowane w każdy czwartek.

Nowy, autorski podcast Grzegorza Betleja „Cały ten zgiełk” jest poświęcony rozmowom ze znanymi polskimi artystami.

Słuchacze nie znajdą w nim plotek. Będzie dużo o muzyce i artystycznej twórczości, ale także o poglądach na temat ważnych społecznych zagadnień. Premiera podcastu odbyła się 7 kwietnia. Pierwszą gościnią była Natalia Przybysz, której najnowsza płyta – z niepublikowanymi tekstami Kory – ukazała się 11 marca. Kolejne odcinki będą przedstawiały inne osobowości z branży muzycznej.

Mam poczucie, że w świecie pełnym fake newsów i niesprawdzonych informacji słuchacze wciąż mają ochotę słuchać rzetelnych rozmów, w których unika się plotek i tanich sensacji. W podcaście „Cały ten zgiełk” przejdziemy zatem od muzyki po tematy, którymi żyje całe społeczeństwo, oddając głos artystom, którzy w długiej formule programu będą mieli całą masę czasu na dzielenie się swoimi opiniami – mówi Grzegorz Betlej, redaktor Wirtualnej Polski.

Pierwszy odcinek dostępny tutaj.

Grzegorz Betlej od 2016 roku związany jest z Wirtualną Polską. Wcześniej pracował m.in. w RMF FM. W WP przeprowadził już wywiady z rzeszą polskich i zagranicznych artystów, m.in. z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem Roguckim, The Dumplings, Stingiem, Linkin Park. Relacjonował największe wydarzenia muzyczne w kraju i za granicą.

WP/Zdjęcie główne: WP