Player rozwija bibliotekę materiałów w technologii wirtualnej rzeczywistości

Fani treści wideo w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) mogą już korzystać z biblioteki materiałów w tej jakości w player.

Składają się na nią produkcje Discovery, produkcje własne TVN (m.in. pierwszy serial w technologii VR „Para nie do pary”) oraz materiały dodatkowe i relacje z wydarzeń, a także treści od partnerów zewnętrznych.

Redakcje popularnych programów TVN i Discovery Polska przygotowały wyjątkowe VR-owe wersje swoich produkcji – w player będzie można zobaczyć wybrane odcinki m.in. „Kobiety na krańcu świata”, programów „36,6” oraz „Mediterranean Life”, kulisy produkcji serialu „Pod powierzchnią”, a także relacje z wydarzeń: koncertu „Sopot Top of the Top”, konferencji prezentującej jesienną ofertę programową TVN czy z Wielkiego Meczu TVN vs. WOŚP.

Całą kolekcję można znaleźć tutaj

Discovery rozwija swoją ofertę VR od kilku lat – dzięki najnowszej technologii widzowie mogą wzbić się w przestworza aż do stratosfery, wyjść na spacer w kosmosie, zbliżyć się do tygrysów, lwów i słoni na odległość, o której nigdy nie marzyli, a także zwiedzić miejsca, które zawsze chcieli zobaczyć.

W bibliotece wideo VR Discovery znajdą się materiały, m.in. podróżnicze, przyrodnicze, lifestyle’owe czy naukowe, na przykład: odcinki z serii „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, „Gorączka złota” czy „Najniebezpieczniejszy zawód świata”.

W przyszłości player będzie rozwijać platformę o treści VR od partnerów zewnętrznych oraz o materiały własnej produkcji.

TVN/Discovery Polska/Zdj. Pexels