„Rockstar” najchętniej słuchanym utworem w lutym 2018 w serwisie muzycznym Tidal.

Serwis muzyczny Tidal przygotował playlistę najczęściej słuchanych utworów w lutym. Z analiz wynika, że najpopularniejszymi wykonawcami w ciągu ostatniego miesiąca byli Post Malone i 21 Savage z piosenką „Rockstar”.

Według serwisu muzycznego TIDAL, najpopularnijeszym kawałkiem lutego jest „Rockstar”, pod którym podpisują się Post Malone i 21 Savage. Niewiele mniej odtworzeń ma singiel „Anywhere” autorstwa Rity Ory zapowiadający jej drugi album. Brytyjska wokalistka ma jeszcze więcej powodów do zadowolenia, ponieważ piosenka „For You”, którą zaśpiewała w duecie z Liamem Paynem do filmu „Nowe Oblicze Greya” zamknęła pierszą trójkę najchętniej słuchanych utworów w lutym.

Jak się okazuje użytkownicy Tidala nadal chętnie wracają do romantycznej ballady Eda Sheerana „Perfect”, która uplasowała się na czwartej pozycji.

W rankingu Tidala nie zabrakło również polskiego akcentu. Na wysokiej, piątej pozycji znalazł się młody polski artysta Otsochodzi z utworem „Nie/nie”, a siódme miejsce zawłszczył Sławomir Zapała i jego taneczny utwór „Miłość w Zakopanem”.

W pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych hitów w lutym znalazły się również takie piosenki jak „Wolves” Seleny Gomez, „Havana” Camili Cabello czy „Echame La Culpa” Demi Lovato i Luisa Fonsi.

Źródło:Play