Ten Typ Mes debiutuje w Storytel

Do grona artystów, którzy w Storytel czytają ważne dla nich książki dołączył Ten Typ Mes.

Raper wziął na warsztat cykl reportaży Marcina Kołodziejczyka zatytułowany “Dysforia. Przypadki mieszczan polskich”. Według artysty to książka wciąż aktualna i jak sam przyznaje bardzo mu bliska.

Dysforia to kultowy tom reportaży. Piętnaście opowieści przedstawia ludzi w różnych „miejskich fazach życia”, ich emocje, problemy, rejestrowanie codzienności i odbieranie drugiego człowieka. Autorem książki wydanej w 2015 roku jest Marcin Kołodziejczyk, doskonały reporter, finalista tegorocznego konkursu Literackiej Nagrody Nike.

Na platformie Storytel audiobook “Dysforia. Przypadki mieszczan polskich” czyta Ten Typ Mes.

Uwielbiam pracę w studiu i choć płyty realizuję sam, to w przypadku audiobooka chętnie skorzystałem z uwag realizatora. „Dysforia” znalazła się w moim życiowym TOP 5 książek, którymi chciałem się podzielić ze słuchaczami i bardzo się cieszę, że udało się to dopiąć. Marcin Kołodziejczyk porusza się między różnymi środowiskami, ich językami i estetyką z gracją ninjy. Każda historia jest inna, a bohaterowie są z różnych bajek. Trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś mija obojętnie prozę tego asa – mówi Ten Typ Mes.

Ten Typ Mes jest kolejnym artystą polskiej sceny muzycznej, który wcielił się w rolę lektora audiobooka, by podzielić się z fanami ważną dla siebie książką. W projekcie #ToMojaMuza klasyki literackie czytają m.in. Monika Brodka, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski czy Natalia Nykiel.

Storytel

 

 

Notes

 • Ranking serwisów VOD w Polsce w listopadzie:

  1. Netflix
  2. VOD.pl
  3. CDA premium
  4. Player
  5. TVP VOD
  6. WP.PL Wideo
  7. HBO GO
  8. IPLA
  9. Chili
  10. NC + GO

  Źródło: Gemius