Empik #premieraonline Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska – czwartek, 24 lutego, godz. 20:00

Z okazji premiery książki „Wszyscy wiedzieli” (Wydawnictwo Mando) Karolina Korwin Piotrowska pojawi się w studiu Empiku, aby odpowiedzieć na pytania internautów. Spotkanie z cyklu Premiera online poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
 
W marcu 2021 roku Anna Paliga jako pierwsza odważyła się napisać o przemocy w łódzkiej filmówce. Bardzo szybko dołączyły do niej inne osoby, które opisały własne doświadczenia – absolwenci szkół filmowych i teatralnych, znani aktorzy. Mobbing, przemoc fizyczna i psychiczna czy molestowanie seksualne mogą dotknąć każdego, bez względu na to, czy pracuje w sklepie spożywczym, zagranicznej korporacji czy redakcji poczytnego pisma. Nie są problemem wyłącznie szkół artystycznych. Jednak dzięki znanym osobom łatwiej zmienić rzeczywistość. To właśnie wybitne aktorki dały siłę ruchowi #MeToo.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Widzowie, którzy chcieliby zapytać o coś gościa spotkania Premiera online bądź go w oryginalny sposób pozdrowić, mogą nagrać wypowiedź w formie krótkiego video i przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane materiały zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik