9 kanałów w języku ukraińskim w serwisie Polsat Box Go

Serwis Polsat Box Go wprowadził 8 nowych kanałów w języku ukraińskim, wzbogacając tym samym ofertę reprezentowaną dotychczas przez kanał Ukraina 24.

Przez 3 miesiące będzie można je oglądać bez dodatkowych opłat. Wśród udostępnionych kanałów znajdują się popularne pozycje rozrywkowe, z filmami i serialami oraz sportowe m.in.  Ukraina 1, Film UA Drama, Star Family oraz X-Sport.

W związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie do Polski dociera coraz większa liczba uchodźców. Aby zapewnić im dostęp do bieżących informacji z kraju oraz umilić czas, Polsat Box oraz Polsat Box Go przygotowali nowy, dostępny promocyjnie bez opłat pakiet z 9 popularnymi kanałami:

  • Ukraina 1 – z bogatą biblioteką seriali;
  • Ukraina 2 – oferujący rozrywkę o tematyce lifestylowej;
  • X-Sport – z relacjami sportowymi z takich dyscyplin jak siatkówka, koszykówka, motosport, hokej, MMA czy boks;
  • Star Cinema – z filmami fabularnymi, serialami telewizyjnymi oraz wiadomościami ze świata kina;
  • Star Family – z rodzinną rozrywką z serialami i pozycjami dla najmłodszych widzów;
  • Film UA Drama – z filmami i serialami kryminalnymi, dramatami oraz thrillerami;
  • NLO2 – z programami edukacyjnymi oraz komediowymi;
  • Dacha – prezentujący tematykę home&garding, majsterkowanie i remonty;
  • Ukraina 24 – kanał informacyjny dostępny 24 godziny na dobę.

Pakiet Polsat Box Go Ukraina zawiera łącznie 9 kanałów i w ramach promocji przez 3 najbliższe miesiące będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników serwisu. Wystarczy założyć konto w serwisie Polsat Box Go i zalogować się, aby oglądać wszystkie pozycje.

Ze wszystkich kanałów w języku ukraińskim mogą korzystać także osoby mieszkające poza granicami Polski – w ramach pakietu Polonia.

Treści dostępne w pakiecie Polsat Box Go Ukraina można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu – na komputerze na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Grupa Polsat Plus/Zdjęcie główne: Grupa Polsat Plus