Bezpłatny TIDAL HiFi na smartfonach Huawei z HMS

Huawei przedłuża bezpłatny dostęp do serwisu streamingowego TIDAL HiFi, wydłużając też listę smartfonów objętych tą ofertą.

Voucher, który upoważnia do korzystania z usługi przez sześć miesięcy za darmo, można odebrać teraz aż do końca sierpnia. Oferta, która była dotąd dostępna tylko dla smartfonów z serii Huawei P40, została teraz rozszerzona na wszystkie smartfony oparte o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki – modele Mate 30 Pro, Y6p oraz Y5p.

Aby odebrać kod upoważniający do bezpłatnego korzystania z ponad 60 milionów utworów muzycznych w jakości dźwięku HiFi dostępnych w bibliotece TIDAL, wystarczy zarejestrować lub zalogować się za pomocą ID Huawei. Następnie pobrać z Huawei AppGallery lub otworzyć na smartfonie aplikację Huawei Member Center, zalogować się, kliknąć w baner promocji TIDAL HiFi i odebrać kod promocyjny.

Wygenerowany kod należy wpisać na stronie http://tidal.com/redeem, a w kolejnym kroku założyć konto w serwisie. Po zaakceptowaniu kodu strona przekieruje użytkownika do Huawei AppGallery w celu pobrania aplikacji TIDAL HiFi. Kupon należy odebrać do 31 sierpnia, a wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku. Liczba kuponów jest ograniczona. Regulamin akcji znajduje się na stronie.

Huawei dynamicznie rozwija autorski ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Niedawno do Huawei AppGallery dołączyła aplikacja do zamawiania taksówek – iTaxi – w pełni zintegrowana z ekosystemem Huawei i dostępna na smartfonach z HMS.

W AppGallery są też już dostępne trzy aplikacje bankowe – mBank, PKO Bank Polski oraz Idea Bank – na ten moment na smartfonach Huawei opartych o GMS, ale niebawem także na tych z HMS.

Huawei