Boże Ciało w Player

Głośny film Jana Komasy „Boże Ciało” rozbił bank na wczorajszej gali Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2020, zdobywając aż 11 statuetek. Obraz można obejrzeć online wyłącznie w Playerze. Co więcej, serwis przygotował specjalną strefę, w której znajdują się niemal wszystkie nominowane i nagrodzone tytuły w tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu.
„Boże Ciało” zdobyło aż 11 ORŁÓW na tegorocznej gali Polskich Nagród Filmowych, która odbyła się w poniedziałek 2 marca.
 
Produkcja została uznana za „Najlepszy film roku”, a odtwórcy głównych ról – Bartosz Bielenia oraz Aleksandra Konieczna – za najlepszych aktorów pierwszoplanowych. Łukasz Simlat z kolei został doceniony za „Najlepszą drugoplanową rolę męską”, a Eliza Rycembel za „Najlepszą drugoplanową rolę kobiecą”. Obraz dostał również statuetki w kategoriach: „Najlepsza reżyseria”, „Najlepszy scenariusz”, „Najlepsze zdjęcia” oraz „Najlepszy montaż”, a także nagrodę publiczności. Mateuszowi Pacewiczowi przyznano również tytuł „Odkrycie roku” za scenariusz do produkcji.
 
„Boże Ciało” można obejrzeć w Playerze w ofercie Player+ na życzenie. W specjalnej kolekcji „ORŁY 2020” znajduje się aż 18 produkcji nominowanych i nagrodzonych w prestiżowym konkursie, m.in. „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Faworyta”, „Ukryta gra”, „Ból i Blask”, czy wszystkie sezony serialu „Wataha” oraz seriale Player Original „Chyłka-Zaginięcie” i „Chyłka-Kasacja”.
 
TVN/Discovery