CDA.pl nawiązuje współpracę z Sony Pictures i uzupełnia ofertę o seriale i filmy z AXN Now.

Od 1 marca 2017 roku w serwisie CDA.pl użytkownicy CDA Premium otrzymają dostęp do produkcji filmowych i serialowych z kanału AXN Now, należącego do Sony Pictures Television Networks CE.

W nowej ofercie serwisu znajda się takie produkcje jak „Hannibal”, „Crossing lines: Przekraczając granice” czy „Heroes”. – Współpraca z AXN to początek rozwoju platformy w kierunku międzynarodowych partnerstw i poszerzania biblioteki o treści z największych, zagranicznych studiów filmowych – zapowiada Justyna Troszczyńska z agencji Media4Fun, odpowiedzialnej za realizację projektu.

CDA.pl dodając treści z AXN Now uzupełnia swoja ofertę o kolejnego ważnego producenta znanych i lubianych tytułów. Serwis współpracuje w ramach CDA Premium z takimi dostawcami treści jak Kino Świat, Vision Film, Solopan, Against Gravity, Filmoteka Narodowa oraz innych.

CDA.pl na co dzień oferuje wiele materiałów wideo, gier online oraz grafik. Opcja CDA Premium za miesięczny abonament 19,90 zł pozwala na dostęp do wszystkich filmów bez reklam, lepszy transfer, możliwość oglądania na trzech różnych urządzeniach oraz 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Sony Pictures nawiązując współpracę z serwisem daje jasny sygnał innym dostawcom treści wideo, że nie do końca zależy jej na nieposzlakowanym wizerunku swoich partnerów biznesowych. Serwis CDA.pl już wiele razy pozywany był o nielegalną dystrybucje treści. Otwarta formuła serwisu, gdzie każdy może wrzucić materiał wideo nie ułatwia kontroli praw do wrzucanych materiałów.

CDA.pl według ostatniego badania Gemius/PBI w styczniu tego roku zanotował 8,51 miliona realnych użytkowników i 165 milionów odsłon. Nie dziwią więc problemy serwisu z utrzymaniem „antypirackiego” filtra.