Darmowe treningi dla wszystkich na Decathlon GO

Decathlon wystartował z serią bezpłatnych treningów LIVE, które poprowadzą znani trenerzy. W ramach akcji Decathlon porusza Polskę przez pięć tygodni będzie można ćwiczyć pod okiem profesjonalistów. Działanie ma także na celu wsparcie branży fitness.

Od piątku, 13 listopada, o 18.00 na go.decathlon.pl/trenuj-w-domu zainaugurowana zostanie seria treningów w ramach akcji Decathlon porusza Polskę. Pierwsze zajęcia poprowadzi trener, motywator i coach – QCZAJ.

Regularne treningi, które będą się odbywały dwa razy dziennie, wystartują w poniedziałek, 16 listopada. Na fanów sportu czekać będzie m.in. joga z Olą Żelazo, crossfit z Bronisławem Olenkowiczem, mocny brzuch z Natalią Gacką, pływanie na sucho z Pawłem Korzeniowskim czy mobilty flow z Kasią Bigos. Decathlon zaplanował także treningi dla dzieci. Cały harmonogram oraz wszystkie szczegóły sprawdzić można na stronie akcji.

Wystarczy wejść na Decathlon Go i zapisać się na trening. Każda zapisana osoba otrzyma maila z zaproszeniem i linkiem do treningu. Należy w niego kliknąć, aby połączyć się z trenerem i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Podczas treningów prowadzone będą także aktywacje i konkursy dla użytkowników.

Treningi w ramach akcji „Decathlon porusza Polskę” organizowane są dwa razy dziennie, aby każdy chętny mógł poćwiczyć nie tylko po pracy, ale także w przerwie od siedzenia za biurkiem – mówi Anna Dzienis, Lider Employer Brandingu w Decathlon Polska. – Aktywność fizyczna poprawia bowiem wydajność pracowników, pomaga redukować stres i wzmacnia koncentrację. Zachęcamy do tego, aby zwłaszcza teraz, gdy pracujemy z domu, znaleźć chwilę na ćwiczenia także w ciągu dnia – to benefit zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy – dodaje Dzienis.

Akcja ma również na celu wsparcie branży fitness. Dzięki platformie Decahlon Go trenerzy mogą pozostać w kontakcie ze swoją grupą, a także dać się poznać szerszej liczbie fanów sportu. Trenerzy mogą rejestrować się na stronie i poprowadzić trening online. Ten z trenerów, który poruszy najwięcej Polaków, czyli zgromadzi przed ekranami największą liczbę osób, dostanie dodatkowo od Decathonu bon na 1000 zł.

Decathlon/Zdjęcie główne: Zdjęcie autorstwa Li Sun z Pexels